Anfi devresi yada şeması lazım

Başlatan ajanda_, 01 Mart 2024, 19:02:05

ajanda_

s.a arkadaşlar  şimdi ben 2. el elektronik eşya parça satışı yapıyorum zaman zaman elime hoparlör geçiyor ama bunların sağlamlığını  ses çıkışını  test  etmek için anfi devresi kartı lazım bana şöyleki devrenin bir ucu  bilgisayar diğer ucu hoparlöre bağlanacak internette  araştırdım ama pek istediğim gibi birşey bulamadım yada bu hoparlörü  test etmenşn başka yolu varmıdır  acaba  ?

devrecii

Bu yeterli olur mu,  aliexpressde moduller var onalra da bakabilirsin.

ajanda_

Alıntı yapılan: devrecii - 02 Mart 2024, 12:15:44Bu yeterli olur mu,  aliexpressde moduller var onalra da bakabilirsin.
(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

eyvallah teşekkür  ederim ilk fırsatta çizecem şemasını saol..  ::ok

ajanda_

proteus isis de  tda2822 ne yazınca  çıkıyor  acaba  ??

ilyas KAYA

Niye uğraşıyorsun ki hazir al kullan. Satmayacak isen bir cihaz yada alet için uğraşmaya değmez.

ajanda_

Alıntı yapılan: ilyas KAYA - 02 Mart 2024, 21:06:53Niye uğraşıyorsun ki hazir al kullan. Satmayacak isen bir cihaz yada alet için uğraşmaya değmez.

eyvallah haklısın ..  şimdi  oturup yapim desen parçası delmesi takması lehimi astarı yüzünden pahalıya gelir  eyvallah saolasın... teşekkür ederim..  ::ok  ::ok
yurt dışında  satılıyor herhalde bu ürün kargosu gümrüğü çok tutar mı  acaba ?

ilyas KAYA

Alıntı yapılan: ajanda_ - 02 Mart 2024, 21:51:31eyvallah haklısın ..  şimdi  oturup yapim desen parçası delmesi takması lehimi astarı yüzünden pahalıya gelir  eyvallah saolasın... teşekkür ederim..  ::ok  ::ok
yurt dışında  satılıyor herhalde bu ürün kargosu gümrüğü çok tutar mı  acaba ?

Ben ilk önüme çıkanı paylaştım ama siz yurticinden de bulabilirsiniz

Hepsiburada jacksiz modeli var mesela.

sifirzero

Merhaba arkadasin verdigi devre çok guzel yararli. Maliyet 200 tl belki bulabilir. Kendi emegin olmasi herzaman insana guven verir.
sifirzero.blogspot.com [email]sifirrzero@gmail.com[/email] iman hem nurdur hem kuvvettir

asma

Hoparlör testi için usb voltajı ile çalışabilen küçük bir amfiye 200-300 verilmez arkadaşlar.
Pam8403 veya Pam8406 olarak arayın. Bağlantı terminali olan olmayan , potu olan olmayan çeşitleri var. Kargo hariç 15tl den başlıyor fiyatları.
Yakınınızda bir satıcı bulabilirsiniz , kargo ödemeden temin etmek mümkün.

Örneğin:
https://robiz.net/pam8403?tag=Class%20D