Leksan Hakkında

Başlatan wtrk, 07 Mart 2024, 10:01:48

wtrk

Arkadaşlar selamlar.
Yurtdışında yaşayan bir arkadaşıma 50 kadar tuşlu leksan gerekiyor.Birkaç firma ile görüştüm bir tanesi 3500€ istedi.
Bir başka firma ise 50 adede 4200 TL ancak elektronik kısmı yani butonlara basınca hareket veren elektronik kısmı ayrıca yaptırmam gerektiğini kendilerinin yapamadığını bildirdi. Bu parçaları nerede yaptırabilriim acaba bilgisi olan var mı ?
Data fotoğrafını ekliyorum.

İstediğim ise aşağıdaki gibi şeffaf görünen elektronik bağlantılarının olduğu kısım.

NoBody Can Stop Me!!!!!

sezgin

İzmir de bir firma vardı arkadaş ufak tefek işler yaptırmıştı ama bilmiyorum ulaşabilirmiyim, bunlarda kalıp için bir para alıyorlar ondan sonra birim fiyat daha uygun oluyor.

Epsilon

Bu leksanların işini gören:
Altında birkaç butonları olan cihazlar için (içerisinde PCB olmasına ihtiyaç duymayan)Yapışkanlı kabarık  plastik üstüne renkli çıktı ile yapılabilen pratik birşeyler yokmudur? 

wtrk

Alıntı yapılan: sezgin - 07 Mart 2024, 11:06:17İzmir de bir firma vardı arkadaş ufak tefek işler yaptırmıştı ama bilmiyorum ulaşabilirmiyim, bunlarda kalıp için bir para alıyorlar ondan sonra birim fiyat daha uygun oluyor.

Kalıp için 2 tane firma 50€ extra istedi ancak onlarda birim fiyatlarını yüksek tutuyorlar. arada baya uçurum var 3500€ ile 4200 TL arasında
NoBody Can Stop Me!!!!!

tunayk

argeman

Zamanında beni de çok yormuştu bu leksan işi, peki etiket arasına devre yapmadan tach butonlar ile yapılsa? En azından arızalandığında buton değişir.

a.zorba

bu konu benide çok yordu en son beyaz flex üzerine lazer kesim + uv baskı yaptırdım .

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

Mr.Thinking

Alıntı yapılan: a.zorba - 08 Mart 2024, 15:53:16bu konu benide çok yordu en son beyaz flex üzerine lazer kesim + uv baskı yaptırdım .
Bu ESCAN44 ten nerede buluruz?
ego=1/Knowledge

a.zorba

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.