AD8606 yada muadili?

Başlatan mustafa_cmbz, 15 Nisan 2024, 11:07:43

mustafa_cmbz

Merhabalar..

Ad8606 yada muadilinden arıyorum.

Ad8606 satan entegreci.com var gözüküyor fakat adamlara bir türlü ulaşamadım.

Bunu yerine muadil olarak ne kullanabilirim.?

Hattusa

rail to rail opamp eğer yanlış anlamadıysam, muadil olara LMC6482 tarzı single supply, rail to rail opamp işini görebilir diye düşünüyorum
vardım ilim meclisine eyledim talep, meğer ilim en gerideymiş illa EDEP, illa EDEP <muhyiddin Arabi K.S.>

mustafa_cmbz

LMC6482 uygun gibi hocam fiyatında gayet iyi gibi akşam detaylı bakacağım. Çok teşekkür ederim.

M.Salim GÜLLÜCE

MCP6021/1R/2/3/4 hangi kılıf istediğine uyarsa

Okan AKÇA

Mcp600x serisi daha uygun fiyatlı

sadogan

Ad8606 10Mhz salim hocanın önerdiği MCP6022 daha uygun .

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: M.Salim GÜLLÜCE - 15 Nisan 2024, 14:23:24MCP6021/1R/2/3/4 hangi kılıf istediğine uyarsa

reis nerelerdesin allah aşkına ya...Ülkenin siyasi iklimi değişince forumu özledin değil mi :P seviyoruz seni salim abii...

M.Salim GÜLLÜCE

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 15 Nisan 2024, 22:42:29reis nerelerdesin allah aşkına ya...Ülkenin siyasi iklimi değişince forumu özledin değil mi :P seviyoruz seni salim abii...
Gene işin ucunu siyasete bağlayıp durma uşaam.. ;D
Ne güzel bilgi kasıyoruz çalışma molasında. :-*
Tadı kaçmasın. ;)

Siyaset karıştırılmadığında bende sizi seviyorum.
Siyaseti ilgili olduğu platformda o arenalarda yapmak gerek ki..
Ben oraları çok çok önce tiksinerek bıraktım.

O yüzden buradaki kısıtlı vaktimi telef etmek istemiyorum.

mustafa_cmbz

Yok beya.. Mesele siyaset değil Mesele beraber olabilmek forum zaten kırık kalplerle doldu ortam yumuşasın az biraz herkes birbirinin artılarından tecrübelerinden faydalansın böyle siyasi görüş falan diyip birbirinden bilgiyi tecrübeyi esirgemek hoş olmuyor.. bilgi arttıkça güzelleşir forum..

Haydi bakalım kolay gelsin herkese.. Kavga dövüş etmeden yardımlaşalım..

Koca ustaları üzmeyelim lütfen.. Amma yağ yaptım Haa 🤣