C dilini Kullanarak programlama türkçe (NOTLARIM)...

Başlatan electrotechnics, 19 Şubat 2006, 01:58:53

seco06

Sayın electrotechnics siz bunları pdf dosyası olarak bir download sitesine yüklerseniz daha ii olacak ve böylece incelemesi de kolay ve fazla yer işgal etmiyecek.Aynı şey picbasicpro içinde geçerli.Saygılar :idea:

electrotechnics

Alıntı yapılan: "seco06"Sayın electrotechnics siz bunları pdf dosyası olarak bir download sitesine yüklerseniz daha ii olacak ve böylece incelemesi de kolay ve fazla yer işgal etmiyecek.Aynı şey picbasicpro içinde geçerli.Saygılar :idea:

seco06 önerin için teşekkürler.ama bunları dosya olarak daha once ekledigim yerde www.xxx..com sorun cıkınca bu verilere ulaşması zor oluyor.Bu sorunu pbp ekledigim notlarımda karsılaştım.
ama kirlilik oluşturuyorsa bir daha boyle bir girişimde bulunmam.

seco06

Alıntı Yapama kirlilik oluşturuyorsa bir daha boyle bir girişimde bulunmam
Bilgi hiçbirzaman kirlilik içermez.Sadece notlarını incelemenin kolay olacağı bir öneriydi.Devamını bekliyoruz.Başarılar ve Saygılar  ;)

DumrulBey

Merhaba,

Bu notlar hangi kitaptan? Başlangıcı bana biraz tanıdık geldi de. Bir Yrd.Doç vardı, şimdi ismini hatırlayamıyorum onun kitabından mı alıntı yapılmış?

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

electrotechnics

hangi kitaptan oldugunu bilmiyorum.bu benim ders notlarım.sizin için buraya yazdım.eger bir kitaptan alınmıs ise bunu ben değil sayın hocam yapmıstır.sizin için yeni derslerde hazırlıyorum cok yakında yayınlarım...