Ucretsiz PAL GAL serisi PLD kursu *29 Nisan 2006* cumartesi

Başlatan ipek, 14 Nisan 2006, 02:05:33

conavar

bende istiyorum bende bende...hatta protelden anlayan bir arkadasımı da alıp gelebilirim eger işi yoqsa :)
nerde buluşacağız beyler  :lol:  :lol:
.::BiLgi Paylaştıkça Çoğalır::.[/url]

aYe

Arkadaşlar ortalama 1 saat sürücek kurs benzeri bu uygulamayı 30 nisan da eğer bir engel çıkmazsa gerçekleştirmek istiyoruz.

Sanıyorum mekan olarak kadıköy'de teko yardımcı olacakmış, ground hocam o kısmı düşünmeyin dedi.

Pal nedir gal nedir sorularının çokluğuna karşın gelen talep gerçekten çok düşük.

Gelmek isteyen arkadaşların acilen bildirmelerini rica ediyorum.

Şu ana kadar katilmak isteyen forum üyeleri;

1)ipek
2)aster
3)ground+arkadaşı
4)caffeine
5)erol
6)bigbey
7)conavar+arkadasi
8)my75
9)microcozmoz

Toplam 11 kişi oldu, ha gayret yükseltelim şu sayıyı...
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

My75

Tomurcuk için çaba göstermeyen dal,odun kalmaya mahkumdur...

Göktuğ

Ekran goruntusunu kaydeden bir programla kayıt yapsanız ses de eklenmiş bir sekilde,  gelemeyecek bir suru arkadas için olayın nasıl oldugunu kavramaları acısından cok yararlı olacaktır.

stlg

Sevgili tatlisukurnazi

goktug1217 dedigine aynen katılıyorum hep bu işler istanbulda oluyor arkadaşlar bizim gibi anadoludaki arkadaşlarada yardımcı olun ve bu kurs bilgilerini bizede gonderin bizde video goruntulerinden olsun yararlanalım kolay gelsin
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

diot

Arkadaşlar

Üniversitede Hocam bu konuyu işlerken 2 dk. da geçti birşey anlamamıştık.  O zamandan beri hep merak etmişimdir.  Katılmak isterim fakat ne yazıkki gelemiyecem herhalde.  :(   Birisi şu kursu videoya çekip vcd formatında biryerlere upload edebilirmi. ?

Eğer Yaparsanız çok makbule geçer.

Yada örneklerle bir döküman hazırlayabilirseniz çok iyi olur.
Bunu yaparken hiç bir şey bilmediğimizi kabul ederek yapılırsa daha iyi olur.

a.zorba

bu calışma bizlerlede paylaşılısa cok iyi olur bir de kafama takılan ilğisiz bir soru var pal ler kopyalanabılırmı ?
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

aster

Haydi Arkadaşlar,
konuya ilgisiz kaldık gibi, katımlarınızı bekliyoruz

ben bu zımbırtıları öğrenmek için sabırsızlanıyorum, ya siz?

conavar

Alıntı yapılan: "aster"Haydi Arkadaşlar,
konuya ilgisiz kaldık gibi, katımlarınızı bekliyoruz

ben bu zımbırtıları öğrenmek için sabırsızlanıyorum, ya siz?

:D :D :D ben de sabırsızlanıyorum bu zımbırtıları ögrenmeye birkere derste görmüştük ama  :roll:
.::BiLgi Paylaştıkça Çoğalır::.[/url]

emrahmrcn

Alıntı yapılan: "diot"Arkadaşlar

Üniversitede Hocam bu konuyu işlerken 2 dk. da geçti birşey anlamamıştık.  O zamandan beri hep merak etmişimdir.  Katılmak isterim fakat ne yazıkki gelemiyecem herhalde.  :(   Birisi şu kursu videoya çekip vcd formatında biryerlere upload edebilirmi. ?

Eğer Yaparsanız çok makbule geçer.

Yada örneklerle bir döküman hazırlayabilirseniz çok iyi olur.
Bunu yaparken hiç bir şey bilmediğimizi kabul ederek yapılırsa daha iyi olur.

Bende izmir'deyim ,gelmem zor olduğundan vcd olayını unutmamanız dileği ile.İYİ ÇALIŞMALAR
Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

mcan

gelmek isterdim ama daha ankarada gideceğim yere gidemedim...video fikri güzel, ileriye dönük bi arşiv olur gelmiş geçmiş herkes yararlanır

aYe

Selam,

Bu video olayını zaten düşünmüştüm ama görüyorum ki fikri olumsuz etkiliyor, o yüzden video düşüncesinden vazgeçtim.

Gelip dinleyen arkadaşları ikna edeceksiniz size webcam açıp anlatacaklar :D

İyi çalışmalar.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

microcozmoz

"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

diot

Alıntı yapılan: "tatlisukurnazi"Selam,

Bu video olayını zaten düşünmüştüm ama görüyorum ki fikri olumsuz etkiliyor, o yüzden video düşüncesinden vazgeçtim.

Gelip dinleyen arkadaşları ikna edeceksiniz size webcam açıp anlatacaklar :D

İyi çalışmalar.

Arkadaşımız nasıl bir düşünce içinde bilemiyorum.
Ben şunu anladım : gelebiliyorsan gel öğren gelemiyorsan anca gidersin.

İşlerimizden dolayı gelemiyorsak ve bu durum bizim öğrenmememiz gerektiğinimi  gösteriyor.

sonuçta bir arkadaş eline bir adet hanycam kamera alıp çekse ve bu forumda paylaşılsa olmazmı ?
Bu adresin bir forum olduğunu ve bilgi paylaşılma merkezi olduğunu unutmayalım.

Eğer gelebilseydim bu vcd işini kendim yapar ve biryerlere mutlaka upload ederdim.

Not: Bu forumdaki binlerce kişinin katılmaya kalmasıyla oluşabilecek durumu sizler bir düşünün.

aYe

Diot hocam, "işimiz var gelemeyiz çekin upload edin" denmeye başladı.

Bende işsiz güçsüz değilim, işi gücü olan işine gücüne bakıcak, olmayan yada vakit ayırmaya değer bulan gelecek, uzakta olanlarda gelenlerden konuyu forum aracılığı ile soru cevap şeklinde öğrenecek.

Zaten sizi temin ederim video'ya çekilecek bir şey de yok, olay aşırı derece basit.

Konuya ilginiz varsa pal gal pld başlıkları altında sorular sorup cevaplarını alabilirsiniz.

İyi çalışmalar.