Ucretsiz PAL GAL serisi PLD kursu *29 Nisan 2006* cumartesi

Başlatan ipek, 14 Nisan 2006, 02:05:33

simaz

Yol ve zaman sıkıntısı çekenler için eğitim le ilgili resimli bir makale oluşturacagınız için teşekkürler

iyi çalışmalar dilerim

ground

Yer : TEKO ELEKTRONİK
Zaman: 29 Nisan 2006 Cumartesi Saat:17:00

KROKİ
http://www.egiten.com/main/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Saat : 17:00 ' ye çekilmiştir..

Yol ve zaman sıkıntısı çekenler için bu eğitim le ilgili resimli bir makale oluşturacağız..

Gelmek isteyenler son gün CUMA , Bu zamana kadar gelecekler burdan bildirsin.

İyi Çalışmalar..
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

conavar

saat 17:00 ise geliyorum....
ok dir :D :D :D
cok sevindim...gelecemiyeceğim diye baya uzulmustum....
.::BiLgi Paylaştıkça Çoğalır::.[/url]

emperor

bende geliyorum conavar ım bakalım hade hayırlısı olsun... erkene alınması çok iyi oldu...

My75

Kuzenimin düğününü unutup pazar günü için geleceğim demiştim,şimdi gelemeyeceğim diyecektimki cumartesiye çekilmiş çok sevindim,bir aksilik çıkmazsa kesinlikle ordayım arkadaşlar...
Tomurcuk için çaba göstermeyen dal,odun kalmaya mahkumdur...

ipek

yani hocalarim seker verip kandirdiniz 30 dediniz klein gelecek dediniz
ben yine konuya fransiz kaldim ikinciyi dusunuyormusunuz..... :oops:

CaFFeiNe

o kadar güzel bir organizasyon olduki zaman nasıl geçti anlamadım, memlekete son otobüsüde kaçırmışım gece 03:00 Edirne otobüsleri ile geri dönebileceğim :) olsun gerekirse sabahlardıkta :) bu satırlarıda otogarda bir internet kafeden yazıyorum :) ne yapalım 3' e kadar başka türlü zaman geçmez

organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler...

aYe

Selam,

Alıntı yapılan: "ipek"yani hocalarim seker verip kandirdiniz 30 dediniz klein gelecek dediniz
ben yine konuya fransiz kaldim ikinciyi dusunuyormusunuz..... :oops:

Hocam şeker değil kurupasta vardı :)

Ayrıca Klein hocam bir haftadır sırf bu yüzden istanbul'da.

Sizi neden aramızda göremedik pek anlamadım açıkcası  :roll:

@CaffeiNe

Hocam keşke telefonlarımızı verseydik birbirimize, sizi orda yalnız bırakmazdık :(

Geldiğiniz için tekrar teşekkürler.

Tüm "TEKO" ekibine özellikle Ground hocama, katkılarından dolayı teşekkürler.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

ipek

sayin tatlisukurnazi hocam gercekten uzuldum daha evvelki topiklere
goz atar iseniz 30 olarak gozukuyor bende cumartesiye denk gelmedi
diye seviniyordum ne hatun nede cocuklar cumartesi beni birakmazlardi
fakat bir iki gun topik'i takip etmeyince degisim kararinizi gormek mumkun olmadi eger olaki ileri bir organizazyonda tel gsm sms vs vs haberleselim mahcubum.... :oops:

aYe

Sağlık olsun ipek hocam, her işte bir hayır vardır derler.

Daha önceden de söylediğim gibi konu zaten fazla karmaşık sayılmazdı, gelen arkadaşların PLD uzmanı olmadıysalar da bazı temel taşlarını yerine koyduklarına inanıyorum.

Sonuç olarak; forum içersinde "gal nedir pal nedir" gibi sorularının yerini daha teknik soruların alacağını tahmin ediyoruz (Klein hocam ve ben)

Vesile olduğunuz için teşekkürler ipek hocam.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

aster

Katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Benim için gayet faydalı bir ders oldu sağolun.

Erol YILMAZ

Bence de gayet guzel oldu. Samimi bir ortamda biz bize :)
Bu arada Pal nedir Gal nedir ogrenmis olduk.
Protel de bu kadar cok konuyu barindiran bir platform olarak "adamlar yapmis abi! " dedirtecek kadar iyi bir ortam olusturmus.

Katilan arkadaslara geldikleri icin, organizasyonu hazirlayan arkadaslara da emeklerinden ve kalplerindeki guzelliklerden oturu teşekkürler...

ground

Picproje samimiyetini güzel bir şekilde ortaya koyan herkeze teşekkürler.

Eğitimden birkaç resmi buraya koyuyorum.. Diğer resimler malum yerde :D

www.picproje.org/album
Eğitimler Başlığı içinde PICPROJE PAL TEMEL EGITIMI

Picproje Ahalisi

Tatlısukurnazı Hocamız Devreyle Savaşıyor

Örnek Eğitim Yansımız
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

aYe

Devreyi niye çekiyosunuz abi, biz forum'u ön plana çıkartmaya çalışıyoruz :lol:

İnternete çıkmasaydı iyiydi ama  :lol:

emperor

evet sayın hocalarım ben de protel de kullanamadığım özelliklerden biri olan PAL, GAL ların temellerini atmış oldum....biraz daha kurcalayıp bu işin böğrünü deşersem altium da anlatım bile yapabilirim sanırım...ortam falan çok güzeldi özellikle ground hocama ve teşekkür ediyorum bizleri böyle bir organizasyonda biraraya toplayacak yeri tahsis ettiği için... ileriki dersleri bekleyeceğim sabırsızlıkla...