Öğrenme amaçlı hangi marka PLC?

Başlatan Analyzer, 21 Nisan 2006, 22:02:33

microcozmoz

Arada sırada acaip parçalar düşüyor hurdaya...Ben iki sene evvel S7200 Plc mi 20 milyona almıştım...20 milyon olmasının sebebi satan kişinin bunun ne olduğunu bilmesi idi :)
"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

aYe

Alıntı yapılan: "aster"(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

Aster hocam hurdacı bu arkadaş mı, pis herifin tekiymiş :D
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

aster

:oops: Hocam Başçavuşun kollarını görmüyorsun galiba  :cry:
Allah sana daha güçlüsünü nasip etsin.

OG

Pazar konusunda başka yerden alıntılar;

Alıntı YapArkadaşlar; özellikle istanbul bölgesi ve çevresindeki arkadaşlarım. bildiğiniz gibi eskiden (güzel günler) topkapı, kadıköy, maltepe, mercan, edirne kapı bölgelerinde bitpazarları kurulurdu. ben ve benim gibi bitpazarlarına ilgisi olan arkadaşlarım iyi bilirler. pek çok zaman aradığımız yada aklımızdan geçmeyen nice ürünleri bulmuşuzdur oralardan. ama gel gelelim bu pazarlar birer ikişer kapandı. önce topkapı küçüldü füze çarşısına sığdı, derken kadıköy kapandı. son olarak topkapı füze çarşısını ,polonya pazarını, maltepe ve edirne kapıyı yıktılar. bir kısım esnaf yenibosna'ya bir kısmıda topkapı TİM lere geçti. ama eskisi gibi olmuyor.

Alıntı YapKartal açık otopazarının Ankara istikametindeki yan sokağında pazar günleri kurulan bir bit pazarı var. Pazarın solunda da bahçeli iki tane gölü olan tesis yeni izcilik tesisi.
Geçtiğimiz pazar ne pazarı bu kalabalık diye baktım bit pazarı çıktı. Tabii ki Topkapı ile kıyaslamaya imkan yok

Alıntı YapArkadaşım Cuma ve Pazar günü Dolapderede (çok erken saatlerde), Cumartesi - Pazar günü Topkapı'da Sur Dibinde kurulmakta halen. Ara sıra emniyet ve belediye sorun çıkarsada halen kurulmakta olan bit pazarları bunlardan ibaret.

Alıntı YapArkadaşlar verdiğiniz adresleri test ettim. Özellikle topkapı sur dibinde ki adres hakikaten cok güzeldi bu hafta. İşimize yarayacak pek çok şey buldum. en yakın zamanda dolapdere ve anadolu yakası adreslerini de ziyaret edeceğim.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.