renesas avr arm

Başlatan simaz, 24 Nisan 2006, 11:22:43

aYe

Selam,

EES hocam zaten daha önce sizin için forum da arm linki vermiştim ama eski versiyon içindi, arkadaşın verdiği sizin sürümle tutuyor ama kırmadıysa bişey diyemem, deneme firsatim olmadi.

Eski sürüm arm ve nonstradam hocamın sorduğu crack için;

https://www.picproje.org/main/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=61154#61154

İyi çalışmalar  ;)
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

nonstradam

sağolasın hocam çok makbule geçti. "EWPIC18-EV-310A.exe" için olanı emulede arıyorum bulursam bir yerlere atarım. kolay gelsin.

aYe

Rica ederim hocam.

Verdiğim sayfanın en üstündeki linkte pic18'de olucak ama hangi sürüm hatırlamiyorum.

İndirip bir bakın.

İyi çalışmalar.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

nonstradam

o linkte sadece ARM ve 8051 için olan crack ler mevcut hocam. emulede de "EWPIC18-EV-310A" için crack bulamadım.

aYe

Hocam Arm ve mcs51 yazdığına bakmayın pic18'i de kapsıyor.

Bir indirip çalıştırın siz.

EES

@tatlısukurnazı

ilgilendiğin için tşk. ederim.   sanırım bu son sürümlerin henüz crac*k leri yok(veya bulamadık)...biraz daha bekleyelim.KEIL'e devam edeceğiz artık...

simaz

Alıntı yapılan: "EES"@tatlısukurnazı

ilgilendiğin için tşk. ederim.   sanırım bu son sürümlerin henüz crac*k leri yok(veya bulamadık)...biraz daha bekleyelim.KEIL'e devam edeceğiz artık...
selam @EES

iiiiil@@cccda bir sorun yok derlemede ne warning nede eror var
denedim ve gayet güzel çalışıyo @tatlısukurnazı arkadaşın dedigini yaparken bir yanlışlık yapiyon sanırım

iyi çalışmalar