Fatek PLC

Başlatan Analyzer, 24 Nisan 2006, 21:35:53

Analyzer

Selam,

Fatek PLC duyuyorum acaba bu marka PLC kullanan var mı? Görüşleriniz nelerdir?

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

mmengi

Ben kullanmayı düşünüyorum fakat PLC üstüne ilk tecrübem olacak bu ürünlerden kullanıpta elinde örnek tasarımlar olan arkadaşlardan ricam bizlerle paylaşabilirlermi.

ilhanoguz

arkadaşlar  

fatek plc yi ben kullandım.mod bus haberleşmesi mevcut ve bence oldukça da iyi çalışıyor.siemens yada diğer plc ler hakkında çok bilgim yok fakat ben otomasyon işimi fatekle çözüyorum ve oldukça da uygun fiyatları var...fatek ile sorusu olan arkdaşlar bana mail atabilirler.

ilhanoguz@gmail.com

ground

Alıntı yapılan: "ilhanoguz"arkadaşlar  

fatek plc yi ben kullandım.mod bus haberleşmesi mevcut ve bence oldukça da iyi çalışıyor.siemens yada diğer plc ler hakkında çok bilgim yok fakat ben otomasyon işimi fatekle çözüyorum ve oldukça da uygun fiyatları var...fatek ile sorusu olan arkdaşlar bana mail atabilirler.

ilhanoguz@gmail.com

@ilhanoguz Burada mail le yardımlaşma yapılmıyor. Genele paylaşılır herşey!

İyi Çalışmalar.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

climax

Kardeş rahatlıkla kullanabilirsin.Özellikle analog girişlerin falan varsa çok güzel.Ayrıca modbus haberleşmesi falan çok güzel.Kullanımınada kolaylıkla alışabllirsin.Siemensleirn yaptığı işlerin birçoğunu yapabiliyor.Kataloglarını kullanma kılavuzunu falan rahatlıkla netten bulursun.Kolay gelsin...
Paylaşmak düsturumuzdur.

Analyzer

Selam,

Peki biraz yarıştıralım o zaman. Delta PLC'ler iskontosuyla beraber 70$ civarlarında ve destek müthiş. (Misal, eğer PLC'mi Delta ile değiştirirsem, programını ücretsiz olarak Delta'ya uyarlayabileceklerini söylediler) Peki Fatek'in hangi yaptığını Delta yapamıyor ya da Delta'nın hangi yaptığını Fatek yapamıyor. Ya da aynı kategorideler mi? Fatek'in yaklaşık fiyatlarını verebilir misiniz?

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!