turkiyeden raspberrypi rakibi poyraz

Başlatan drmp, 21 Şubat 2015, 10:28:56

drmp

Recep METE

Bu güzel bir haber. Artık bu işlere bir yerlerden başlamak gerekir. Destek olmak için bir tane almak istiyorum. Nasıl alabilirim.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

mistek

Henüz piyasaya çıkmadı.Talep toplama aşamasında. Teknik Sohbet'in geçen haftaki konuğuydu Poyrazın tasarımcısı.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

ogy

Benimde teknik sohbet üzerinden haberim oldu POYRAZ'dan.Çok sevindirici bir haber.

selimkoc

Talebi nasıl iletiyoruz? Talep eden var mı?

Erhan YILMAZ

Sevindirici bir gelişme. Destek olmak lazım. Talep toplama nereden yapılıyor bilen var mı?

M_B

İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

Recep METE

Talep topluyorlar ama doğru düzgün tanıtım yok, reklam yok. İnanın bu başlık açılmamış olsa benimde haberim olmayacaktı.

Ya en azından elektronik sitelerine reklam koy. Farkındalık yarat.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

RaMu

Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

Recep METE

Ben bir tane talep ettim.  Talep topluyorlar.

t2

Talep neye yarar?
Para istemiyorlar mı?

Ersin

İyi talep topluyorlar da , resimde bir kutu var sadece , diğer resimde de boş dizilmemiş yeşil kartlar daha çok taşıyıcı karta benziyor.Madem ilgi toplayacaksın niye kartın  resimleri ayrıntılı vermiyorlar.
Şu anki haliyle plastik bir kutu görünüyo ondan başka birşey yok, sanki ortada hiçbişey yokmuş hissi veriyor.

trinity

Umarım buna benzer yerli geliştirme platformlarının sayısı daha da artar ve ülkemizde rekabet ortamı oluşur. Ben de deneme amaçlı bir tane almayı düşünüyorum.

Murat Mert

Olmayan bir ürüne alt yapı pazar oluşturuluyor gibi bir endişem var. Detaylı tam bir görsel ve bilgiler yok.
mert07

muhendisbey

Raspberry pi'yi İngiltere stoğuna ilk geldiğinde alanlardanım (256mb ram olan modeli). Stoklara düşmeden haftalar öncesinde adamlar kullanacakları işlemcinin modelini, teknik resmini, bütün teknik detaylarını, her yönüyle fotoğraflarını koymuşlardı.
Şimdi bakıyorum. İşlemci ne? mimarisi ne? ortada yok. Niye destek vereyim? Sırf yerli üretici olması desteklememi mi gerektiriyor?
Pardus demiş pardus'un ARM respiratory'si bildiğim kadarıyla halen hazırlanmadı. Banana PI üzerinde bir iki görüntüsü var hepsi o.
Amacım insanların hevesine ket vurmak değil ancak destekleyeceğim donanımı bilmek en doğal hakkım. En azından böyle düşünüyorum.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.