Hazır PCB Fiyatı sizce nasıl?

Başlatan mustafacan, 23 Ekim 2005, 23:40:30

mustafacan

arkadaşlar 30cm x 7cm boyutlarında 100 adet pcb için 600YTL fiyat sizce nasıl? Ucuzmu Pahalımı görüşü olan yada bana bunu daha ucuza yaptırmaya yardımcı olacak arkadaş varmı?
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

Erol YILMAZ

Kartlar tekyuzlu değil mi?
Bir de kart malzemesini belirtirsen daha iyi olur. Ucuz malzeme var pahalisi var.

mustafacan

evet  kartlar tek yüzlü ve sadece maskeleme yapılacak malzeme ucuz malzemeden sanırım ve işi delikleri cnc ile yapacklarını ölediler. fiyat nasıl acaba?

arslan74

COK PAHALI,
EN FAZLA 100YTL İŞİ HELLETİRMEN LAZIM.

salim ALTIN

merhaba.
600 ytl Fiyat pahalı. ama 100 ytl de az bu iş için yaptırabiliyorsan tabii iyi olur ama yaptırdığınız yeri bizede söyleyin.
sanırım 2.540 lira normal piyasa fiyatı.35 mikron bakır kalınlığı ve camelyaf epoksi FR4 için.
Ankara net devre veya istanbul baskı devre den fiyat alın. net devre biraz daha iyi fiyatta. en azından bana öyle. Fakat geçen aylarda teslim gecikmesi problemleri yaşadık.
Eğer 1 veya 2 gün içinde almayı istersen ve gerektiğinde 5 veya 10 adet bile yaptıracaksan vede ipek ile baskı kalitesi ( görmen lazım) seni tatmin ederse ist- ümraniye ye bana üğraman lazım.Benim komşum ve arkadaşım, var yapan.
Bu arada solder resist mask ın UV lak olduğunuda söleyeyim. Ultra viyole boya kullanılıyor. Uv sistemini ben yaptım.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

mesmert

arkadaşım ben fr4 göre hesapladım 350-400 ytl gibi bir fiyat çıkıyor sen nereye sordun bu fiyat çok yüksek eger istanbul'da isen sana yardımcı olabilirm.

mustafacan

Sn. Salim ALTIN yardımlarınız için teşekkür ederim.

sy. Mesmert  ilginize teşekkürler!

Sorun Çözüme kavuşmuştur.

Erol YILMAZ

Sorun cozumlendi ama biz birsey kazanmadik.
Kaca, nereye yaptiriyorsun ???

mustafacan

Alıntı yapılan: "Erol"Sorun cozumlendi ama biz birsey kazanmadik.
Kaca, nereye yaptiriyorsun ???

30cm x 8cm lik tek yüzlü 100 adet pcb yi 350 YTL ye istanbulda salim altının tavsiye ettiği bir firmaya yaptırıyorum.

mustafacan

Alıntı yapılan: "arslan74"COK PAHALI,
EN FAZLA 100YTL İŞİ HELLETİRMEN LAZIM.

bu arada sn @aslan74
100 ytlye nerde yaptırabilirm acaba bunun stüne 200 tanede oradan istiyeceem.

arslan74

.

Tabiki, sana bir kaç PCB plaket imalatcıların telefonlarını vereyim.

Beker Elektronik Baskı Devre San.
Tel.: 0216 3798130/32  Pendik/İst.
(CNC kesme ve delme işerini  ve cift yüzey plaket ve deikl içi yapabilir. CNC'de Güzel ve kaliteli PCB yapabiliyorlar.)

Metaş Eletronik.  (Muzaffer Taş)
Tel: (212) 283 32 33 - 325 48 05 GSM: (0532) 561 12 31
4.Levet / İstanbul
(Cift yüzey kart ve delik içi kablama yapabiliyorlar. Ancak Delme işlemini elde yapılıyor. Fiyatı uygundur)

Bunlardan da bir fiyat alın.

Calışmalarınızda başarılar,
Hasan ARSLAN.

mustafacan

sn Arslan74

verdiğniz adreslerden metaşpcb aynı işi 216 YTL ye yapmayı teklif etmiştir. 25 YTL karşılığı 5 adet Numune istedim. Hoşuma giden yönü ise mail attığım ares çizimimden baskı yapmaları oldu.
ilginize teşekkürler.