Adsl de %20 daha hızlı kullanma formülü

Başlatan prof77, 23 Mayıs 2006, 00:30:02

prof77

microsoft tun kendine ayırdığı %20 yi kapat
yanliz windowsxp professional de uygulanır

http://www.hemenpaylas.com/download/774283/BENI_OKU.doc.html

OG

Dosyanın bütün içeriği aşağıdaki kadar, down etmeye gerek yok;

Alıntı YapWindows XP & ADSL kullanıcıları için interneti &20 hızlandırmanın yolunu yazayım,hızlandırıcı programlar size kalmış.
Normalde adsl hızımız yüzde 80 le çalışır Windows bu bağlantının %20sini varsayılan kendi işlemleri için ayırır ve bunu %100 yapma yolunu anlatıyorum. evet adsl hızını yüzde 20 arttıran bi olaya tanık olmak isterseniz şu adımları izleyin ve görün.ama windows xp professional kullanıcılarına.
Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam a basın olay bu kadar.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

elektro_ery

Uygulayan varmı peki arkadaşlar ve çözüm gören ben geçenlerde buna benzer bişi yapmış bi süre bağlantım kesilmişti yani bunlar kayıt defteri ile ilgili uygulamalar arkadaşlarda dikkatli olmasını istiyorum ;)
[/URL]

diot

Bu yazdığınız olay sadece QOS PAKET ZAMANLAYICISI ağ aygıtlarına kurulu ve etkinken gecerlidir.  Bununla uğraşacağınıza ağ ayarlarında qos paket zamanlayıcısını kaldırın.

ipek

sayin diyot yani ??? ornek yol takibi varmi mikrodan anlayipta makrodan
anlamayanlar icin....kolay gelsin

SpeedyX

Alıntı yapılan: "ipek"sayin diyot yani ??? ornek yol takibi varmi mikrodan anlayipta makrodan
anlamayanlar icin....kolay gelsin
hocam ağ iconuna tıklayın, properties den QoS Packet Scheduler var. orası.

Veli B.

Alıntı yapılan: "ipek"... ornek yol takibi varmi mikrodan anlayipta makrodan
anlamayanlar icin...
bu gerçekten micro olmuş. ;)

diot

BAŞLAT-AĞ BAĞLANTILARIM-ağbağlantılarımı görüntüle-yerel ağbağlantısı

nı bul ve sağtıkla özellikler de bulunmakta. qos zamanlayıcısını tıkla ve kaldır tuşuna bas.

yada sağ altta saatin yanındaki çift pc resimli ağ ikonunu sağ tusla ve durum -özellikler.
kolay gelsin

engin_

İnterneti band geniliği bakımından değilde, sitelerin açılma hızı bakımından biraz hızlandırmak istiyorsanız kendi makinanıza DNS sunucusu kurabilirsiniz.

http://66.96.222.53/sansur/index.html