Proton orijinal cd iso (no crack)

Başlatan alayli, 23 Mayıs 2006, 15:48:12

alayli

Merhaba arkadaşlar;

Borda yazmayalı epey oldu. Bu geçen zaman içinde Proton+'ın güncel sürümünü lisanslı satın aldım. Bildiğiniz gibi güncel sürüm USB dongle ile çalışıyor. Ürünle birlikte gelen CD'nin .iso dosyasını ilgilenenler aşağıdaki linkten indirebilir.

Rapid download

Daha önce söylediğim gibi ürün derleme yapmak için USB key soruyor. Program kurulurken Windows inf klasörüne bu USB dongle'ın  sürücülerini de atıyor ve kurulumdan önce dongle'ı USB portuna takmayın diye de sıkı tembihliyor. (Her nedense) Bu dangıl ile olan iletişim emule edilebilir gibi geldi bana ama, benim bu konuda fazla bilgim, birikimim yok. USB dongle kendini sisteme "Spark USB Key" olarak tanıtıyor. Tahmin edeceğiniz üzere dayanamayıp dongle'ı demonte ettim. İçinde USB donanıma sahip bir "cypress" mikrocontroler ile bir EEPROM var sadece.

CD içeriğindeki versiyonlar ise şöyle:

IDE versiyon: 1.0.3.6
Compiler versiyon: 3.1.0.9

Saygılar...
Anca kazganmiş itmiş ilimiz törümüz erti. Türk Oguz begleri budun esiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilingin törüngin kim artati? (udaci erti)

picman

arkadaşım dosya silinmiş sanırım tekrar upload etme şansınız varmı
saygılarımla....
Bilgi paylaştıkça artar..

mmengi

Sınırsız kullanımı ile ilgili bir gelişme olursa haberdar edersen seviniriz.

Alıntı Yaphttp://www.hemenpaylas.com/download/1856025/PROTON_ORIGINAL_CD.iso.htm

aslan_korhan

Arkadaşlar, bu dosya virüslü.
İçersinde "Keylogger" var. Yani tüm klavyeden girilen karakterleri yakalıyor ve birilerine gönderiyor.

Bilginize...
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

mmengi

Hangi dosyada hangi virüs var belirtirmisiniz.

aslan_korhan

.exe olan tek büyük dosya. Tam adını hatırlamıyorum şimdi çünkü programı sildim. Zaten başka exe dosyası yok...

AVG Antispyware programı buldu. Adını hatırlamadığım "high risk" kategorisinde bir Keylogger...
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.