SIMATIC Step7 v5.4 Siemens.SIMATIC Step7 Pro. 2006

Başlatan byka, 26 Mayıs 2006, 00:03:02

efe1409

Arkadaşım bu programı nasıl yükleyeceğiz biraz açarmısınız?
Sorum download ile ilgili değildi dosyalar iki CD halinde sıkıştırılmış bunları açtıktan sonra nasıl birleştireceğiz.2.CD'deki dosyalar açılırken hata veriyor.
Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini, Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini (Anasını)                                                                       Namık Kemal

e3

Alıntı yapılan: "efe1409"Arkadaşım bu programı nasıl yükleyeceğiz biraz açarmısınız?
Sorum download ile ilgili değildi dosyalar iki CD halinde sıkıştırılmış bunları açtıktan sonra nasıl birleştireceğiz.2.CD'deki dosyalar açılırken hata veriyor.

Ne tür bir hata veriyor hocam? Biraz açar mısınız?
.eem.

efe1409

2.DC'deki rarları dosyaları extract yaparken aşağıda yazılı hata mesajını veriyor.
!   V:\s7v54prof_cd2[1].part1.rar: The archive is either in unknown format or damaged
Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini, Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini (Anasını)                                                                       Namık Kemal

XNHCX

Winrar'ın Repair menüsünü kullanarak bu dosyayı tamir etme yoluna gidiniz.
Sonuç yine başarısız ise aynı dosyayı tekrar indiriniz...

efe1409

Hocam
Programın hepsini indirdim.Kurduktan sonra ,STEP7'yi beklerken sadece Acrobat programım oldu.Bu yanılmıyorsam version 5.3'ün 5.4'e upgrade programı diğer programlarda hep hata verdi

mustafacifci

ARKADAŞLAR www.simatic.net.ru sitesine bi göz atın ama gözünüz kalmasın ne ararsanız var. kolay gelsin.

musti_16

musti_16

Arkadaşlar birisi 4. partı ekleyebilecekse diğerlerini indireceğim.

Eklenmeyecekse boşuna indirmeye uğraşmayayım.

Kolay gelsin.

efe1409

firstboyy23

sevgili arkadasım efe plc tam sürümünü vermissin cok güzel ancak indiren arkadaslarda sorun olusmus indirmekten vazgectim..daha sonra senin verdigin simatic... adresine girdim ancak rusca sana bi sayfa versem bu sayfayı incelesen ve bana bu konu hakkında bilgi versen cok güzel olcak...
http://simatickeys.narod.ru/step7.htm
busayfayı bi incelesen arkadasım

fatihgns

Simatic Manager Step7 V5.4 programı elimde mevcut. Crack dosyasını yüklermisiniz.

mustafacifci