25 Mhz kristal

Başlatan mp3dragon, 09 Haziran 2006, 12:00:30

mp3dragon

İstanbul'dan ENC28J60 buldum.(SPI 10 Mbps Ethernet Controller) Üstüne bir güzel balıklama atladım. Tüm malzemeler elimde mevcut. Gel gelelim namussuz illaki 25 Mhz kristal diyor. Ve tahmin edin İzmir'de 25 Mhz kristal yok!!! Güzelim ENC ile bakışıyoruz. Hurdalığıma da baktım 25 mhz yok. 24,576 MHZ var gerçi onu da İstanbul'dan almıştım. Acaba olur mu? Datashette 25 mhz ısrarı var. Sizlerden ricam bana 25 mhz kristal bulup gönderecek biri var mı? Acelesi yok İst. kesin vardır. Hatta Ank. da bile bulunabilinir.

şimdiden teşekkür.
İyilik Yap, Denize At, Balık Bilmezse, Halik Bilir.

diot

hurda eternet kartlarının üzerinden sökebilirsin.

mp3dragon

@diot

Hurda ethernet kartlarının üstüne baktım. Hep 20 Mhz  :cry:

OG

İNT-EL'in listesinde görünüyor.
INT-EL INTERNATIONAL ELEKTRONİK SAN VE TİC. LTD.ŞTİ
RIHTIM CD.BAŞÇAVUŞ SOK.EMİNTAŞ İŞHANI NO:9/302 KADIKÖY/İSTANBUL
tel:0216 338 33 19 – 338 96 31 – 346 28 35 FAX:0216 349 20 33  www.int-el.com.tr
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

mp3dragon

teşekkürler OG hocam

argeci

selamün aleyküm ENC28J60 ile ilgili erratalar olduğunu duymuştum son versiyonlarda düzeldimi bilmiyorum mp3dragon kardeşim eğer bu entegre ile sorunsuz bir proje geliştirirsen bizide bilgilendirirsen sevininiriz.Yada ben bu entegrede sorun görmedim veya şu sorunları yaşadım diğen proje geliştirmiş diğer arkadaşlar varsa tecrübelerini paylabilirlermi?Kolay gelsin.
esselamü aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatühü Allahın selamı rahmeti bereketi hepinizin ve hepimizin üzerine olsun