Çok önemli!!!

Başlatan tnt_mitat, 23 Mayıs 2006, 23:11:44

z

Bos dediginiz klasor icinde hidden dosya falan vardir. File view seceneginden herseyi goster secenegini tiklayin.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

kurumahmut

içi boş olupta silinemeyen dosyalar yanında bende bi ara netten dosya çekmek istemiştim firefox ile ama indirmeyi yarıda kesmiştim. 0bytelık dosyayı silemediydim. reset attım ne çare. En son Unlocker programını denedim. kilidi açtı ve sildi. Size de tavsiye olunur. Hatta temp te silinemeyen bazı dosyalar oluyodu. Onu da sildi. Ama winlogon kullandığı için PC kapanmaya başladı. Svchostları kapatırken yaşanan problem gibi. nese....tavsiye olunur....:)

KAZIMUGUR

Bu işten bazı durumlarda temp klasörleride sorumludur.
Boş dosya bir yerlerde yazılı diye silinemez.Yada başlat menüsüne eklenmiştir ama yanlış setup dosyaları kaldırırken ,kurduğu her şeyi temizlemez,içeriği olmasada işlemdedir.
Unloker harika 1.83 ü var şimdi.
Bunlar masumları kötüleri yukarıda dediler,içi boş olmayabilir.
En iyisi girmeden halletmek.
Olmayacağına göre ,her zaman sağlam bir yedek olmalı,hemen kurulup kullanılacak ...

e3

Deep Freeze var.40 GB HDD'yi 3'e böldüm. :D Birisi program kısmı, birisi eski dosyalarımın yedeklerine CD ya da DVD üzerinden değil de HDD üzerinden daha çabuk ulaşabileceğim korumalı ikinci kısım.3. kısım koruması açık bölge.İnen dosyalar hemen oraya iniş yapıyor. :D Bir de Flash Belleğim var ki o da iyi iş görüyor.Ayırma işini programların hepsini bir klasöre atmakla, devreleri bir klasöre atmakla hallediyordum.Ama artık halledemiyorum ADSL sağolsun :lol: Bunun için bence hafızanızı kuvvetlendirin.Ben çoğu şeyin nerede olduğunu hatırlıyorum.Bu kimileri için gereksiz olabilir ama istediğim şey hemen elimin altında. :D Çünkü onları oralara ben yerleştiriyorum.Programlara güvenmektense aklıma güvenirim hatırlamazsam Windows arama hizmeti sağolsun.İş görüyor.Bu arada az arşivim var diye düşünebilirsiniz ama sayısını hatırlayamadığım kadar CD, ve 5-6 tane ağzına kadar dolu DVD var.Ve hala kapasite artıyor.Bu nasıl oluyor hala anlamış değilim.Bunu en iyi fatura gösterir. :lol: Sağlıcakla kalın.İyi günler. ;)
.eem.