MMC konektör?

Başlatan Macera, 04 Ağustos 2006, 16:28:34

Macera

Bildiğiniz MMC konektör alabileceğim bir yer varmıdır?
"Art without engineering is dreaming; engineering without art is calculating." -- Steven K. Roberts

Logan

Ben buldum fakat yurt dışında bir firmada.Gümrük masrafları, kargo parası derken bayağı pahalıya çıktı.Bizde projeyi ileriki bir tarihe erteledik. Eğer Türkiye'de bir firma bilen varsa gerçekten iyi olur.
İmza.

argeci

selamün aleyküm adetli almak için yurtdışını bende adres olarak gösterebilirim fakat denemelerde kullanmak için geçen gün ben bir elektronikçi dükkanında 8 ytl ye bir usb to mmc converter görmüştüm bana ucuz geldi deneme için alınıp dağıtılabilir
esselamü aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatühü Allahın selamı rahmeti bereketi hepinizin ve hepimizin üzerine olsun

CaFFeiNe

@Macera

denemek maksatlı ise kart okuyucular var üzerinde MMC, Compact Flash, XD picture vs. birsürü konnektörü var 15-20YTL civarı filandır herhalde alıp dağıtabilirsin

i_erciyes

merhaab arkadaşlar
bende molex in  94352-5007  numaralı mmc kart konnektörünü kullanıyorum  bulması baya zor oldu. Ben alfa elektronige sipariş verdim fiyatıda gayet uygun.

e3

@ i_erciyes öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum. :) Bu MMC konnektörünü ne kadara aldığını sormamda mahsur var mı? Saygılar.İyi günler. ;)
.eem.

i_erciyes

Alıntı yapılan: "protection"@ i_erciyes öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum. :) Bu MMC konnektörünü ne kadara aldığını sormamda mahsur var mı? Saygılar.İyi günler. ;)

Teşekkür ederim hoşbulduk.

Konnektörü ben bi proje için istedim ve seri üretim oldugu için baya ucuza geliyor. Size verecekleri fiyat 2 ytl civarında olacaktır.

Ziya

Alıntı yapılan: "i_erciyes"...Teşekkür ederim hoşbulduk.

Konnektörü ben bi proje için istedim ve seri üretim oldugu için baya ucuza geliyor. Size verecekleri fiyat 2 ytl civarında olacaktır.
Cep telefonu yedek parçaları satan bir yerden mi aldınız? Ya da aldığınız firmanın adı adresi var mıdır?
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

i_erciyes

alfa elektronik istanbuldan
www.al-fa.com.tr