24 Volt DC den farklı gerilimler üretmek

Başlatan KaraBey, 09 Ağustos 2006, 20:44:08

ipek

Kazim hocam dikkatinize hayranim ..polemikle falan alakam yok dogru ogrenelim dogru ogretelim yontemler farkli olabilir bir tartisma değilde farz edelim ogretmen ogrenciye bir soru sordu mantikli bir yanitini bekliyor kimsenin rencide olususak bir durum gormuyorum konusan TURKIYE.
hani sinar gibi değilde hocam daha yumusak...

KAZIMUGUR

Alıntı yapılan: "KaraBey"Bir soru sorarak istemeden bir tartışmaya sebep oldum  :oops:

geçen forumda bahsi geçmişti bir devrede böyle bir uygulanma vardı şimdi tarıyorum bulamıyorum :cry:

Üzülecek bir şey yok.
Teknik tartışmalarda olur bu tip şeyler.
Hata yaparım düşüncesiyle sormayıp bilgisiz kalıncaya kadar sorarım,komik bulsunlar,kızsınlar,hatta alay etsinler ama sonuçta cevap verip öğretsinler.
Forumlarda isteyen arkadaşlara canla başla yardım etmek isteyen arkadaşlarımız var.Onları kırmak asla niyetimiz olamaz.
En basitinden bile olsa yanlış bilginin önemli sonuçları olabileceğini biliyorum.
Bu gibi durumlarda hep aklıma Şeyh Şamil geliyor,birine demiştiki gafletle ihanetin sonucu bir dir.
Bazı oluyorki, hayır o yanlış demeniz özellikle kalabalıkta zor karşılanıyor.
Soru sormakda öğrenmenmenin-öğretmenin bir yöntemidir.

Benzeri konu tartışıldı  :D .

Ziya

Üstad kusura bakma, gidişattan bir an endişelendim. Kusur benimdir. Özür dilerim. Hani Nasrettin Hoca testi kırıldıktan sonra faydası var mı demiş ya, sanki benimki de öyle oldu gibi.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

KAZIMUGUR

Nusureddin hoca haklı tıpkı sizin gibi.
Bu durumda bende özür diliyorum.

PhD

Selam arkadaşlar,

Konuya geri dönersek @KaraBey sanırım SMPS gibi kompleks bir devre istemiyorsun. Bende bir şey sormak istiyorum acaba çift akü kullanma imkanınız var mı? O zaman işiniz kolay olabilir. ;)

Kolay gelsin.
...hiç...