Sökme Takma Aparatı

Başlatan efe1409, 10 Ekim 2006, 00:14:25

efe1409

Arkadaşlar;piyasada sökme takma aparatı diye tanımlanan havyalar mevcut.Bunlardan bir takım almayı düşünüyorum fakat hangi markayı almalıyım,birtürlü karar veremedim.İçinizden bu tip aletleri kullanan varmı acaba?Nasıl bir şey önerebilirsiniz.
Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini, Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini (Anasını)                                                                       Namık Kemal

Logan

Eğer imkanınız varsa WELLER almanızı tavsiye ederim.Çünkü havya ve aparatlarında en iyi marka WELLER'dir.
İmza.

Analyzer

Selam,

Arkadaşta XYTRONIC marka var memnun. Weller kaliteli ama maalesef pahalı.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

aslan_korhan

Bir arkadaş yıllardır Çin malı bir tane kullanıyordu. Bunun üzerine bende bir tane aldım ve yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. 80 YTL gibi birşey tutmuştu.
Resistanzları bulunduğu için ve fiyatından dolayı bunu tercih ettim, gayet memnunum.

Tabiki Weller daha iyidir ama çok pahalı. Bana göre değmez...
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

mhk

Bende LUKEY 936A tipi ısı ayarlı havya mevcut. Bu havyayı bana bir arkadaşım vermişti ,lakin yedek parçasına ulaşamadım ( Seramik rezistans ) bu markayı bilen ve uçlarla birlikte rezistansını bulabileceğim bir adres tlf. verebilecek olan varsa memnun olurum.
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana