Frekans bozucu

Başlatan nuri2978, 04 Kasım 2006, 00:24:24

nuri2978

S.a arkadaşlar Bana bu konu hakında yardımcı olabilirmisiz...
Frekans la çalışan herhangibir cihazın frensını bozarak cihazın çlışmasını engelleyeceğiz. yapabilirmiyiz yardımcı olursanız ben gerisini halletmeye çalışırım...
örnek olarak bir radyonun frekansını bozcaz ve bizim devremiz çalıştığı sürece radyo çalışmayacak...Şimdiiden teşekkur ederim..
Benimle gel arkadaşım gel ve sonu gor

emrahmrcn

Alıntı yapılan: "nuri2978"S.a arkadaşlar Bana bu konu hakında yardımcı olabilirmisiz...
Frekans la çalışan herhangibir cihazın frensını bozarak cihazın çlışmasını engelleyeceğiz. yapabilirmiyiz yardımcı olursanız ben gerisini halletmeye çalışırım...
örnek olarak bir radyonun frekansını bozcaz ve bizim devremiz çalıştığı sürece radyo çalışmayacak...Şimdiiden teşekkur ederim..

Merhabalar eğer nerde nasıl ne amaçla kullanacağını yazarsan daha çok yardımcı oluruz
Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

otm

eloman

geçen gün bununla ilgili bir devre buldum. devre bayağı detaylı istiyene gönderebilirim
..................................................................... Dostluk dediğin; tek bir ruhun, iki ayrı bedende dirilmesi...

PhD

Alıntı yapılan: "eloman"geçen gün bununla ilgili bir devre buldum. devre bayağı detaylı istiyene gönderebilirim

Merhaba @eloman, eğer devreyi Rapid gibi bir yere atarsanız sevinirim, herkesle paylaşmış olursunuz.

Kolay gelsin.
...hiç...

olumyolu549

aarkadaşlar bilgi için tşklr ancak bende şunu merak ediyorum adls wireless sitemi böyle frekans ile bozabilirmiyiz
www.eprojemarket.com ELEKTRONİK PROJE,KABLO KONNEKTÖR,ADETLİ TH DİZGİ

mmengi

Arkadaşlar yapıcı olmak varken neden yıkıcı oluyoruz amacımız nedir ?

Bu bahsi geçen konuların kime ne gibi fayda sağlayacağını iyice düşünün ve bilgi verirken nerelerde kullanılabileceğinin tespitini iyi yapın.

Başlık kilitlenmiştir.

Hayırlı günler.