mplab windowsumu göçertti!

Başlatan marsilya55, 12 Kasım 2006, 17:31:47

marsilya55

arkadaşlar notebook uma mplab kurmamızla beraber restart sırasında kabusumuz olan mavi ekranla karşılaştım. aynı gün makineye recovery yapıp home edition ı tekrar kurmamızdan sonra aynı günün akşamı tekrar denedik. ve yine göçtü windows. ben de artık mplab kurmamaya karar verdim. bu duruma bir açıklama getirebilecek olan bi arkadaş varmı?

picusta

Kurdugun MPLAB'da virüs olmasin?
Microchip'in sitesinden temiz versiyonunu indirebilirsin.

ilker_32

mplab'ı foruma koysana birde ben deneyeyim. bende ne gibi etkiler bırakacak bakayım.

integralll

aynı sorun bende de oldu simdi. mecburen formatlıcaz mı simdi?

ORC

Alıntı yapılan: "marsilya55"arkadaşlar notebook uma mplab kurmamızla beraber restart sırasında kabusumuz olan mavi ekranla karşılaştım. aynı gün makineye recovery yapıp home edition ı tekrar kurmamızdan sonra aynı günün akşamı tekrar denedik. ve yine göçtü windows. ben de artık mplab kurmamaya karar verdim. bu duruma bir açıklama getirebilecek olan bi arkadaş varmı?

Kardes bende notebook ile calısıyorum ve mplab7.0 ve 8.14 ile denedim sorun cıkmadı sebep mplab değilde baska bişey olmasın yada setup da sorun olabilir microchip in kendi sitesinden indirdiniz mi bide öyle denseydiniz ;)

ugur_efe

arkadaşlar bende netobook kullanıyorum 5.70 versiyonu yükledıgımde aynı hatayı bende yaşadım lakın bilgisayarı bastan baslatıp guvenlı modda programı kaldırdım format atmaya gerek kalmadı.araştırmalara devam tabıkı sebebını? saygılarımla