laptop ve güvenlik kamerasi

Başlatan teknikelektronikci, 24 Aralık 2006, 18:40:39

teknikelektronikci

herkeze merhabalar üstadlar arkadaslar
bu güvenlik kameralari icin dvr cardlari var fakat bunlar masaüstü bilgisayarda kullanilior bende laptop var acaba laptopa bu güvenlik kameralarini nasil baglarim bir bilgisi olan varmi acaba google da bir arastirma yaptim asagidaki karti buldum acaba bununla ilgili bilgisi olan varmi bununla video girisini verip kayit edebilirmiyim simdiden tesekürler

ya da asagidaki tv cardi olurmu sari kablo sanirim video girisi ama bu güvenlik kamerasi ile uyumlu olurmu

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

otm

merhaba
Piyasada Avermedyanın PCMCIA slotuna takılan tv kartları bulunuyor.bunların s-video girişine video çıkışı bulunan herhangibir kamerayı takıp kayıt yapabilirsiniz.

teknikelektronikci

hocam cevabiniz icin cok tesekür ederim hocam bu girise her türlü video girisini(güvenlik kamerasi,analog kamera ,dijital kamera v.b) baglayabiliriz değilmi cok sagolun kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

otm

Benim gördüğüm avermedianın PCMCIA modelinde aşağıdaki özellikler var:
FM Radyo : Var
SAP/Stereo Seçeneği : Sap/Stereo/Mono
Video Kyaıt formatları : MPEG-2
MPEG-1 format Desteği : Var
MPEG-2 format Desteği : Var
MPEG-4 format Desteği : Var
Uzaktan Kumanda : Var
FM Anten Girişi : Yok
TV Anten Girişi : Var
Video In : S-Video/Composite
Audio Out : Yok
Audio In : Var
USB çıkışlı kameralar hariç olmak üzere diğer video çıkışlı kameraları bu cihaza takabilirsiniz.

teknikelektronikci

cok sagolun hocam tesekür ederim cevaplariniz icin bu özelikler rahatlikla yetecektir bana. sonuclari buraya yazarim saygilar