PAL - CPLD

Başlatan bunalmis, 29 Aralık 2006, 17:29:39

Ziya

Teşekkür ederim cavaplarınız için. Picusta kredi kartı numarası istedi ve geçerli olup olmadığını da hemen test etti. O nedenle kredi kartı numaramı verip vermemekte terddüt ettim. Eskiden bir bankanın e-kart2ı vardı fakat o banka kartlarımı iptal ettirdim. Sadece bir kredi kartım var ve e-kart uygulaması da yok. O nedenle kontör yükleme sistemini destekleyen bankalardan birinden kart alacağım mecburen. e-kart'a para yükleyip kullanmak daha mantıklı.

Aslında ortak alışveriş yapıp posta ücretini bölüşmek en mantıklı yol.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

Analyzer

Selam,

Paypal e-bay'ın ödeme sistemi. E-bay geçen yıllarda satın aldı zaten paypal'i. Benim 1000 lira limitli bir kredi kartım var her alışverişimi bu karttan yapıyorum. Ayrıca sahtekarlığa karşı banka anında cep telefonumdan arıyor, böyle bir harcama yaptınız mı diye soruyor.(100 dolar üstünde arıyorlar zannedersem) Ama zaten paypal bana göre son derece güvenilir.
Malzemeleri alıp paylaşma fikri bana da iyi fikir gibi geliyor. E-bay'den daha önce alışveriş yapmamış ve tereddüt eden arkadaşlarla bir grup kurup malzeme paylaşımı yapabilirim.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

Göktuğ

Ebaydan almak sitedigim bazı malzemeler oluyor. Bu tip bir gruba katılabilirim.

picusta

Daha avantajlisi ayni saticidan baska ürünler de almak, böylece yol parasi (masrafin çogu oluyor bu durumda) azaliyor.
verdiginiz link için 4 gün kalmis ve daha açik artirmaya katilan yok.

Cetinal

Beyler  XC9536XL veya Altera nın EPM3032ALC44-10  seri li ürünlerini Türkiyede hala bulamıyormuyuz ????