PİC BASİC

Başlatan ilker_32, 30 Aralık 2006, 20:08:20

ilker_32

pic basic öğrenmek istiyorum. internetten bulabileceğim kaynak veya kitap var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

ilker_32

ismetelk

picproje de sorduğun şeye bak hocam sende.
ete hocanın dersleri var ya bu sitede

babali

ete hoca nın derslerı var ben ordan ögrendim ama kitap alırsan daha basit ögrenirsin

ilker_32

bilgisayar başında pek duramıyorum. işlerden dolayı eğer çok durabilsem
bende ete hocanın derslerine bakabilirdim. foruma bile zor bakıyorum.

mame

orhan altınbaşak ın kitabını ankaradan 7 ytl ye almıştım bana cok faydası oldu tavsiye ederim.
bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

ilker_32

Alıntı yapılan: "mame"orhan altınbaşak ın kitabını ankaradan 7 ytl ye almıştım bana cok faydası oldu tavsiye ederim.

orhan altınbaşağın C kitabını kullanıyorum. Pic basic pro ile ilgili kitabı olduğunu bilmiyordum. altaş kitabın sitesinde mevcut 7ytl bilgi verdiğin için teşekkürler... :D

XNHCX

Sabit: Pic Programlama Üzerine Kitaplar...
Bu linkten takip edebilirsiniz....
https://www.picproje.org/index.php/topic,4251

Fixxer

Ete hocamın yayınladığı bölümlerin çıktısını al bence ordan öğrenemessen hiç bir yerden öğrenemessin. Herşey gayet açıklayıcı tüm kitapları okudum ve son karar ete hocam derim kolay gelsin.
...............................

ilker_32

Alıntı yapılan: "Fixxer"Ete hocamın yayınladığı bölümlerin çıktısını al bence ordan öğrenemessen hiç bir yerden öğrenemessin. Herşey gayet açıklayıcı tüm kitapları okudum ve son karar ete hocam derim kolay gelsin.

hepinize teşekkür ederim ete hocanın derslerinide gözden geçiririm. ;)