led displayli saat yapımı yardım

Başlatan djjanes, 09 Ocak 2007, 18:21:22

djjanes

merhaba arkdaşlar led display li bi saat yapmak istiyorum aradım ama bir türlü bulamadım elinizde baskı devresi falan varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

teknikelektronikci

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

elektro_ery

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"https://www.picproje.org/index.php/topic,10889&postdays=0&postorder=asc&start=15

forumumuza hos geldiniz iyi forumlar

rapid den de silmişler üstat
[/URL]

teknikelektronikci

hocam kusura bakmayin bilmiordum delte linki ile verirsek böyle olur iste  :) bastan upload ettim derece kisminda problem vardi eger problemi halledebiliriseniz  buraya yazarsaniz sevinirim tesekürler  bu arada isite displayin triger time i 0.1 ollarak degistirin saglikli calismasi acisindan kolay gelsin sayin bu arada sayin seco06 üstadimiza tekrar tesekürler böyle güzel devreyi bizlerle paylastigi icin

Your Download-Link #1: http://rapidshare.com/files/11079818/saatyeni.rar.html
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

elektro_ery

Olsn sorun değil yalnız devredeki DS18b20 yi orjinali ile değiştirin öyle devre sorunsuz çalışıyor
[/URL]

babali

termometrede var demi
yaptınız mı devreyi

elektro_ery

[/URL]

teknikelektronikci

hocam bnde halla termometrede hata verior sanirim proteus dan kaynaklanan problem hocam birde bu en son halinin acik bas kodlari yok onlarida koyabilirmisiniz rica etsem

elektro_ery

Alıntı yapılan: "teknikelektronikci"hocam bnde halla termometrede hata verior sanirim proteus dan kaynaklanan problem hocam birde bu en son halinin acik bas kodlari yok onlarida koyabilirmisiniz rica etsem

olabilir senin program sorunludur.Arkadaş düzenlemişti göndermemiş bende dikkt etmedim ona sölüyeyim buraya koyarım
[/URL]

teknikelektronikci

hocam acik kodlarini acaba ne zaman koyacaksiniz ? bi arkadasa ödev icin lazimda koyarsaniz sevinirim simdiden tesekürler