Win98'in durumu

Başlatan bunalmis, 14 Ocak 2007, 01:55:33

z

Microsoft win98 desteğini  gecen senelerde kesmişti.

Acaba bu, lisanssız W98 leri legal olarak  bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz anlamına da gelir mi?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

ground

Desteğini kesiyor. Pcler virüsle doluyor. Üst sürüme geçmek zorunda kalıyoruz. Micro$oft kazanıyor.

Üst işletim sistemleride office in eski sürümleri çalışmayacak Micro$oft yine kazanacak.

Hedef bu.  

Bu tanıdığımız micro$soft sa desteği çekmesi , 98 veya NT4 ü  yasal olarak kullanılabileceğimiz anlamına gelmeyecektir.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

mytap

Microsoft Microsoft ise kesinlikle böyle bir tolerans sağlamayacaktır. Fakat yeni işletim sistemeleri ile yeni programlar adapte olarak çalışmakta microsoft burda yine kazanacak elbette. Nedendir AÇIK ve NET lider bir firma tüm ipler ellerinde. Piyasayı istediği şekilde çevirebiliyor.
-------------------------------------------------------- hayırlı günler, iyi çalışmalar..  --------------------------------------------------------

timpati

BSA'cıların yaptığı işin de yasal olmadığı ortaya çıktı. geçenlerde bir gazete haberinde avukatların ortaklaşa açtıkları davada BSA'nın izinsiz ceza kesmelerinin suç olduğu ve yasal yaptırıma gidileceği açıklanmıştı.

asıp kesmek için izin istemeyi akıllarına bile getirmemişler, o kadar şımarmışlar yani, gerisini siz hesap edin.
why mr. anderson, why ?