Toptan malzeme almak istiyorum ama nereden almalıyım?

Başlatan biteker, 03 Temmuz 2003, 21:21:05

ground

(Yanlış anlamayın)

Bence firmaların bu şekilde reklam veya sponsor olacağını sanmıyorum.. Çünkü burada yasal

olmayan bir çok program+crack+serial veriliyor. Firmalar zor duruma düşecekleri bile bile reklam vermez..
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

OG

Başta Admin olmak üzere tüm arkadaşlara şöyle bir teklifim var.

Sponsor sebebiyle kısıtlanan mesajlar bazen komik

seviyelere geliyor. Eğer tek sebep bu ise bu pano hosting ve isim hakkı için giderler bizler tarafından sağlansın. 3-5 kuruş için bu kadar zor ve zavallı durumda kalacak insanlar olmadığımızı

düşünüyorum.

Bu babda üzerime düşeni karşılamayı Allah'ın izni ile taahhüt ediyorum.

Arkadaşlardan bu konudaki görüşlerini tartışmaya açmasını talep

ediyorum.

Osman Güler.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Veli B.

OG' ye kesinlikle katılıyorum.Bu şekilde yükün külfet kısmını sırtlanan arkadaşların üzerindeki yükü

paylaşabiliriz.Meyvayı yemeye varsak, ağacı da sulamalıyız.

PicProje

Evet arkadaslar teşekkürler dunmeniz yeterli picproje.com baslangicta benim amatorce ugrastigim kendimin turkcelestirmis

oldugu asp bir programdi simdi ise yenilikleri takip etmeye calisiyorum ve diger taraftan artik sart oldu yenilikler cunku burada bir misyon uslendik artik okullarada tavsiye edilen bir siteyiz bu hale

gelebilmesi icin de cok fedakarliklarda bulundum daha sonra byka arkadasimiz cok calisti bu site icin uykusuz kaldik ama tek problem bu değil yani sponsorluk falan bu boardda ben birsey kazanmayi

amaclamadim ve benim bu emeklerimin uzerinden hic kimseninde kazanmasini istemiyorum size bencil gelebilir ama uyelerimizden en az 30 kisi zaten malzeme saticisi firmalar ozelden diger uyelere

mesaj gonderiyorlar bunlarinda farkindayim ve son olarak benim uc senelik emeğim var burada yok o firma bize kolaylik saglayacak yok bu firma daha ucuz anlamam

bu sitede ben istemeden ticari link konulmayacak konuldugu zaman silinecek moderator arkadaslar daha hassas arastiracaklar bundan sonra

ve bu konu hakkinda mecbur kalmadikca yazmayacagim.

Ben daha oncede yazdim malzeme satan arkadaslar firmalar varsa benimle temasa

gecsinler uygun bir anlasma yaparsak resmi olarak tek firma yada cok firmayla anlasiriz yada bana php konusunda yardimci olacak arkadaslar cikarsa

www.elektronikmalzeme.com u

devreye sokayim malzeme satan firmalarla ortak calisabiliriz tabi anlasmaya bagli buda ucuz maliyetle olur yani site masraflari siteyi 24 saat kontrol altinda tutma masraflari ve malzeme firmasinin

dusuk kari olabilir

Tekrar teşekkür ediyorum OG ve katana dusunmeniz yeterli
evet arkadaslar  

hepinize basarilar

picproje
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK