Karton Kutu İhtiyacı

Başlatan Göktuğ, 15 Mart 2007, 12:40:53

Göktuğ

20x20cm boyutlarında kutu ihtiyacım bulunmaktadır. 5cm civarında yukseklik yeterli gelecek.
Uzeri yazısız, kalıp yaptırma gibi şeylerle ugrasmadan asagı yukarı yukarıdaki boyutlarda karton kutulardan almam gerekmekte.İçerisine 15x15cm civarında kartlar konacak. Cok fazla bir agırlık olmayacak.  100-150 adet almayı dusunuyorum. İstanbulda bu tip karton kutu satan firmalar bilen varmıdır?

Birde bu tip kutu için fiyat aşağı yukarı ne kadar olur?

ustad

Ambalaj ve kutu satan yerlerde hazırları bulabiliyor fakat istediğiniz ölçülerde bulunabilirmi araştırmak lazım.

144*144(kutu boyutları 150*150*10) lük cihazım için bende vakti zamanında bu tip kutu araştırmasına girdim, İstanbul-Tuzlada Orhanlı yolu üzerinde bi ambalaj firmasına yaptırmıştım, çokta adetli değildi, 200 tane civarıydı taneside 1 ytl idi, ama bıçak parası alıyorlar 100 dolardı sanırım oda. Aslında adamlar yapmayacaktıda adet az olduğundan elektronikçiyiz diye(işleri düşebilirmiş:)) ondan yaptılar, adeti arttırabiliyorsanız bıçak parasıda almazlar tahminim. Firma ismi aklımda yok ama eski faturalardan bakıp öğrenebilirim.

Kolay Gelsin...

suphi

6 ay kadar önce özel ebatlı mukavva kutu için en makul fiyat bulabildiğim yer. Zımbalı mukavva kutu ajanda ebatları kadar baskısız olarak yaptırdıydım. 250 tanesi 70 lira civarı
http://img241.imageshack.us/img241/6918/mukupv7.jpg
Yetkili gökhan bey         
AVUKAT CAD N.193 SISLI
TEL:[0212]  241 21 40 -230 77 53- 241 15 79 -232 86 11
FAX:[0212] 234 15 26

http://www.ikibinambalaj.com/

OG

Burcu Ambalaj
Niyazi Bey
(216) 610 10 30
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

salim ALTIN

merhaba.
Ambalaj malzemesi satan dükkanlarda yaklaşık 1.20 metre genişlikte istenilen uzunlukta rulo ambalaj kartonu satılır. bu kartondan alıp, kullanmayı düşündüğünüz kutu şeklini kurşun kalemle bunun üzerine çizerek falçata ile kesebilirsiniz. Cetvel koyup katlanacak yerleri bir miktar ezdirerek istediğiniz yerden katlayabilir ve çok şık istenilen boyutta kendi kutularınızı yapabilirsiniz. En ucuz en kullanışlı ve en güzel yöntem budur.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

ustad

Tekrar başlık açmak istemedim hatta bende konuya birşeyler yazmışım ama daha önceden yaptırdığım yer pahalı fiyat verdi, bildiğiniz başka yer varmıdır bu tip kutu ihtiyacı için, bıçak parasının uygun olduğu...

wsxwsx

www.kolici.com

Hazır kutulardan size uygun ebatlı varsa kullanabilirsiniz.
Ben bir ara bakmıştım. Tam olarak istediğim ebatlı kutu vardı. Kendi araçlarıyla teslim ediyorlar. Hizmet güzel. Fiyat düşük adetler için makul gibi. buradan uygun kutu bulabilirseniz, bıçak parasına gerek kalmaz.

ustad

Alıntı yapılan: "wsxwsx"www.kolici.com

Hazır kutulardan size uygun ebatlı varsa kullanabilirsiniz.
Ben bir ara bakmıştım. Tam olarak istediğim ebatlı kutu vardı. Kendi araçlarıyla teslim ediyorlar. Hizmet güzel. Fiyat düşük adetler için makul gibi. buradan uygun kutu bulabilirseniz, bıçak parasına gerek kalmaz.

Teşekkürler, fakat uygun ölçüde bulamadım kutu, bu arada ambalaj işinin raconunu bilmediğimden bıçak parasında da  tooling ücretleri gibi tutturabildiğin piyasası herhalde,200$ dendi 150x150 ölçülerinde kutu için en son:)))

fatihkuzucu

Bıcagı 100 tl ye yaptırmanız normal rakamdır. Daha fazlasına kazık yiyorsunuz demektir.
Exp.Kits http://tinyurl.com/3qhs8pm   Küçük adamların, küçük fikirleri... Büyük adamların, büyük hayalleri...