Selam kopyacılar (sitemim sevgimdendir)

Başlatan berat, 15 Temmuz 2003, 09:23:02

diot

sayın beratın vermiş olduğu linkteki yıldırım elektronik firmasına bir defa gitmiştim.
bir parça arıyordum, bulursan sade orada bulursun denmişti bana.
aradığım parçanın adını söylediğimde bana garip bir şekilde ve alaycı bir tavırla yok olduğunu söylemişlerdi. (sanırım  o an orada bulunan 2,3 bayan müşteriye karşı hava atmakmıdır maçları) . Sanki biz cahil bir kimse imişiz gibi davrandılar.

halbuki ben onların piyasada adaptor yapmaya başladan önceki hallerini bilirim.

senelerdir piyasada bu işlerle uğraşırım 1985 senesinde işlemcin ne olduğunu bilmeyen elektronikçiler varken biz Z80 ile devre yapardık. ASM ile programlarını yazardık.

İşte o günden beri yıldırım elektronik firmasının önünden bile geçmem hiç bir yerde bulamasam bile aradığım parçayı oradan genede almam.

Sİzlerede böyle saygısız firmalardan alış veriş yapmamanızı tavsiye ederim.

firmanın bu tutumu aynen sayın! beratın tutumudur.

simtik

dostum diot sana sonuna kadar katılıyorum  buülkede neydim demede ne oldum diyencok

diot

@simtik.

her şeyden önce insanlık insanlık , sevgi ve saygı gelmelidir.
üç günlük dünyada gerisi boş. Eminimki insanları seven ve onlara hizmet edenlerin sayesinde  dünya daha bir güzel olacaktır.

cozturk

sn. berat, Tüm bu siteyi benimseyenler senin sevgini sevsin

cnt

umarim sn. berat bunlari okuyordur.
:lol:

simtik

evet doslarım sizlere sonuna kadar katılıyorum

mikimaus

bu arada berat reklamı koydu gitti
siz burada bagrışın durun reklam hala orada duruyor

Prof.EleCTroN

Arkadaşlar artık reklam diye birşey kalmadı  :D

Beyler bu sitenin yapımcılarına haklarını nasıl ödeyeceğini bilemeyen biriyim bunca yıllık mürekkep yalamış elektronikçiyim ama hala berat beyin basit bulduğu kunulardan okadar çok şey öğreniyorumki anlatamam.

Mikrokontroller konusuna başlayalı daha 5 - 6 ay oldu almadığım kaynak kalmamıştı ve bu siteyi keşfettim, çok fazla kullanmama rağmen burada Radyo frekanstan, analoğa kadar odenli çok konuda bilgi ve destek varki, insan adeta kendinden geçiyor.

Ayrıca bizim 4 yıllık elektronikçimiz bu sitede bir kamera ile motion dedection nasıl yapılırdan tutunda, MP3 player tasarımına kadar aradığı her datayı bulabileceğini farkedemeyecek kadar araştırmacı bir kardeşimizmiş.

Sevgili moderatör kardeşler, bu sitenin devamlılığı için maddi manevi ne yapmam gerekirse lütfen haber verin.

Bu site bu ülkenin müstakbel elektronikçileri için tek hazine lütfen berat gibi zevzeklerin bu ilim yuvasını kirletmesine izin vermeyelim.

Hepinize sevgiler ve başarılar.

PicProje

Arkadaslar bosyere sinirlenmeyin arkadas 1 mesaj yazdi ve gitti ::) bence buraya artik yazmayalim bosubosuna database doluyor gerekyok
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK