Selam kopyacılar (sitemim sevgimdendir)

Başlatan berat, 15 Temmuz 2003, 09:23:02

berat

Size iki tane site bide burda elktronikçiyim diye takılıyonuz piclerle kayan yazıdan veya ordan burdan bulma şeyler biraz bi arge kurup bi şeylre deneyin ben 4 senedir piclerle ugrasıyorum ve bu konuda uzman olarak son diyeceğim bınlar basit şeyler kayan yazı vs picle yapmak istediginiz her sey mümkün biraz daha çalıştırın beyinleri

diot

Arkadaşım Bir laf vardır bilmem bilirmisin ? başkasının tüfeğini görmeyen  kendi tabancasını top zannermiş. Durumun bundan ibaret . Bu sitede olan arkadaşların bir çoğu kendi profesyonel tasarımlarını siteye açacak değil herhalde. Amaç amatör arkadaşlara yardımcı olmak.

Libertador

Diotun da dedigi gibi insanlar projelerini sunacak değiller ya. Bu forum paylasim icin var ve bana turk site icerisinde en cok yardimci olan site.  Simdiye kadar karsilastigim sorunlarin hepsinde aninda cevap buldum. Bu mesajinizin altinda olsa olsa bir art niyet yatiyor. Herhangi bir problemle karsilastiniz da insanlar sizden cevabini mi esirgediler? (ki zaten buna da mecbur değil kimse.)
Burasi bu tarz provakatif mesajlarla kirleticek bir zemin değil. Ayrica ben en buyuk elektronikciyim tarzinda laflar da ne? Neyi ispatlamaya calisiyorsun?

Libertador

Diot: Unutmadan bu mesaji atan arkadasla sizin bahsettiginiz forum disindan (mail yoluyla falan) tasarimlarinizi isteyen arkadaslarla (hani lisede okuyorum diyenlerle) ilgisi olabilir mi acaba?  8)

yıldırım ak

MEYVA VEREN AĞACI TAŞLAYAN ÇOK OLURMUŞ. ÖZELLİKLE KENDİNİ MANAV ZANNEDENLER ... ?[/size]
"... Bana kulluk et; Beni anmak için namaz kıl" (Taha 14)

tomcat

Ben hobi olarak elektronikle uğraşan biriyim  yazında kayan yazıdan ve ordan bulma şeyler dediğin bilgilerle kendime göre çok şey öğrendim ve o bilgileri buralara ulaştıran arkadaşlara çok teşekkür ederim; şimdi sana söyliyeceklerim şunlar pic uzamanı :p olarak bu siteye argesini yapıp belki aylarca geliştirdiğin bir projeyi koydunmu koymadınsa neden? çok zaman (4 sene =? ) ve emek harcadığın bilgileri insanların senin emeğini bir çırpıda yapmalarındanmı eğer böyle ise bu forumda yazdığın yazılar çok komik hatta komik ötesi insanlar buralara paylaşabileceiği bilgileri başkalarının bilgilerini geliştirmeye yarayacak bilgileri, bilmedikleri hakkında ipucu bulabileceği bir yer olarak bakıyor burası ne NASA ne de SİLİKON vadisi sevgili dostum, burada yazışan bilgilerini paylaşan insanlar beyinlerini çok iyi kullanan insanlar ve kompleksleride yok yazdığın yazı cidden çok komik gözüm takıldıkça aklıma çocukluğum geliyo ehehe neyse he unutmadan bende iki dişimin arasından çok güzel tükürürüm walla bi kez bi arakadşımın kulağından vurdum sevgiler..

mhk

Bir deli bir kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış!!! . Aslında yaptığımızı bu söz doğruluyor.Birinin yazdığı bir yazıya bu kadar yazı yazmakla düştüğümüz durumu herhalde anlamışsınızdır. Bu siteyi kuranlara teşekkür hepimizin borcu. Bildiklerimizi bize zarar vermeden paylaşmak en gurur verici şey olsa gerek. Bir sistemin gelişmesi paylaşımlarla mümkündür. Hırsızlar bunu yapamazlar. Yapsalardı hırsız olmazlardı . Sizden ricam bırakın millet ne düşünür ve yazarsa yazsın. Siz doğru bildiğiniz yoldan devam edin. Biliyorum ki herkes kendi çapında profesyonel. Bir arkadaşın bu forumda son sözü şuydu ÖĞRENDİKÇE CAHİLLİĞİM ARTIYOR. Çok hoş ve sanırım birçok şeyi özetliyor. Hepinize başarılar ve iyi çalışmalar diliyorum.
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

showtime

iki site adresi vermiş. biri açılmıyor biri de türkiyenin nerdeyse ilçelerinde bile bulunan parçaları satıyor.

iki dandik sitenin reklamını yapmak için yapılmış güzel yıldırım gibi bir hareketti.

türkiyenin en güzel ve tek pic ve ilgili konular forumunda iki konu başlığı okuyup ta önyargılı davranma. sen gitte bilgisini paylaşmayan başka sitelerden alıntı yapıp proteusta tekrar çizerek ve sadece HEX dosyasını veren  antrak ı eleştir . bu forum bence her yönüyle FULL bir forumdur.

hem sen kayan yazıyı merak edenleri de eleştirme . ben de ilk elektronik devre olarak F/F yapmıştım ama bir RC mantığını ve Transistorün çalışmasını o devreden öğrenmiştim. hadi bakalım bu amatör ağzınla git başka forumları rahatsız et. hatta etme kendine bir forum yap kendi kendini rahatsız et.
madem çok biliyosun bize bişeyler göster de referansımız ol

PicProje

Bakıyorum sitemizin fanatikleri moderatorlere zaman bile vermeden savunmaya geçiyor HELAL olsun herkeze zaten yapmaya çalıştığımızda bu arkadaşlar iyi yapmışız bu siteyi kurmakla
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

dombilik

dört yıldır pic ler ile ugraşanlar bu seviyeye kayan yazı uygulamaları yaparak gelmedimi?bırakın kayan yazıyı sadece bir porttaki ledi yakıp söndürerek.......
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

OG

Beyler siz bu mesajı doğru yorumlayamamışsınız.

Verdiği linklerdeki şirketler  piyasa şirketleridir.  Ticari amaçlıdır.  Amatör yardımlaşma panolarında geçen konular, onların ticari kazançlarına ortaklar doğurabileceği şüphesiyle böyle karalamalar yaparlar.

Oysa konuya global baksalardı bu ülkenin gelişimine katkıda bulunulduğunu anlardı. Bencillik bunu anlamalarına engeldir.

Belki basit gelecek ama, bir insana yapılmış iki kelimelik yardım o insanı gelecekte bir firma sahibi yapabilir. Bu ne güzel bir gelişmedir. Ülke de kazanır, o firmadan ekmek yiyen işçileri de. Küçük düşünen benciller bunuda anlayamazlar.

İşte bu arkadaş böyle tiplerden birisi.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

daswi

arkadaş sitelerden nekadar reklam ücreti aldın bilemem ama bırakta onu biz karar verelim denadikmi diye ayrıca senin verdigin link lerin sagdece biri caslışıyor  digeride ....

kotan04

o siteyi hack leyim de aklın başına gelsin
kkkkoootttaaannn000444

Prof.EleCTroN

Arkadaşlar sakin olalım. Siteyi h@cklemeye ne gerek var değil mi? Hayatta herkes yanlış yapar ancak hataya hatayla karşılık vermemek gerekir. Bu yazı yazıldığından beri aktif üyelerden bir çoğu buraya mesaj attı ve bu mesajları okudular, değerli vakitlerimizi cevap  bile vermeyen bir kişinin yazısı için öldürmeyelim. Artık bu konu burada sonlansın dileğiyle.

cozturk

sn. berat,
Tüm bu siteyi benimseyenler senin sevgini sevsin