LPC2138+MMC+6610LCD+mp3

Başlatan mp3dragon, 13 Nisan 2007, 09:53:38

mp3dragon

Alıntı yapılan: "Ziya"Konu başlığı ile tartışılan konuların hiç alakası yok. Açıkcası her cevap yazıldığında acaba başlıkla mı ilgili diye girip bakıyorum ama alakası olmadığını görünce canım sıkılıyor doğrusu.

ilgisiz mesajlar ilgili yere taşınmıştır.
http://picproje.org/index.php/topic,17237&postdays=0&postorder=asc&start=15
İyilik Yap, Denize At, Balık Bilmezse, Halik Bilir.

mp3dragon

Alıntı yapılan: "ByteMaster"mp3dragon hocam elimde STA015 var sample etmiştim vakit bulunca ona bakmayı düşünüyorum sen ne dersin bu konuda malum chip kayıtta yapabiliyor.

Benimde elimde STA015 ve 013 var. Daha henüz bakamadım ama ileride olabilir. Olay STA015 driver yazmakta.

Alıntı yapılan: "ByteMaster"Bu arada S6B33Bx serisi CSTN displaylerdende kullanabilirsiniz arkadaşlar. Nerden bulurum derseniz piyasadaki hemen her mp4 playerda mevcut ayrıca cep telefonlarının bir kısmıda kullanıyor sanırsam özellikle samsung olanlar. Piyasada 15-20 ytl ye satıyorlardı burda (Trabzon) yedek parça olarak yanlış hatırlamıyorsam.

Bu disp. hakkında bilgim yok. Ayrıntısını verirseniz bakabilirim. Galiba 128x128 boyutunda. Şu aralar daha büyük TFT-LCD ler üzerinde çalışıyorum.

mp3dragon

Programın son hali;

http://rapidshare.com/files/56138707/Program.rar.html

IAR EW4.41, Keil(CARM, RealView, GNU), WinARM olarak ayrı ayrı port edilmiş ve denenmiştir.

mp3dragon

olimexten pcb geldi. VS1002 li versiyonu şuna benziyor.

dirbisli

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Yaptıklarınız gerçekten mükemmel şeyler.Bende bu işlere kalkıştım ama lpc serisi cpu bulamıyorum piyasadan.Nerden bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.İyi çalışmalar...

EOS

LPC2148 var bizde 40ytl

dirbisli

öncelikli aradığım lpc2478.Bunu bulmam mümkün mü?