Symbyan OS

Başlatan kaplan_65, 20 Nisan 2007, 18:25:10

kaplan_65

Slm
Arkadaşlar internetten ve kitapçılardan araştırdım, fakat symbyan işletim sistemi ile alakalı Türkiye'de herhangi bir kaynak bulamadım. C++ ta uygulama geliştirmek için bildiğiniz herhangi bir kitap var mı? İngilizce de olur.(forum.nokia.com dışında :!: )
KAZIM ASLAN Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik  Mühendisliği...

aslan_korhan

Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

kaplan_65

Slm
Öncelikle kitap için teşekkür ederim. İçnde bir çok C++ uygulaması var. Fakat benim aradığım kitap; symbyan işletim sistemine sahip olan (örneğin; Nokia 6600, PDA) aletler için programlama kitabı. Java ya da başka dillerde de programlanabilmesine rağmen symbyan işletim sistemi C++ ta yazıldığı için bu dilde daha gelişmiş program yazmak kolay. Tabii ki mobil işletim sistemleri için kullanılan C++ biraz daha özelleştiği için sadece mobil işletim sistemi için özel yazılmış kitaplar var. Benim asıl aradığım kitap bu şekilde.

leblebitozu

emule (www.emule.com) ile symbian kelimesi arat ben en az 3-4 adet gördüm istediğin şekilde pdf formatında kitapları

kaplan_65

Verdiğiniz linkte herhangi bir kitap bulamadım. Linkte bir çeşit filtreleme programı var. Onun dışında bir şey bulamadım.Mümkünse daha açık bir link verebilir misiniz.

Göktuğ

Emule paylasım programıdır. Kurup içerisinde arama yaptırtıp istedigin dosyaları indireceksin. Sadece biraz yavastır.

kaplan_65

Konuyla ilgilenen herkese teşekkürler. Dediğiniz gibi paylaşım programında başlıklar mevcut.