Ankara Buluşması :.

Başlatan e3, 02 Mayıs 2007, 23:54:33

e3

Arkadaşlar bizlerde Ankara'da 3. buluşmamızı gerçekleştirmek istiyoruz.Gün olarak 13 Mayıs Pazar gününü düşündük.Eğer siz değerli hocalarımıza da uygunsa müsait bir yerde buluşmak istiyoruz.Geçen sefer gel(e)meyen ve gelmek isteyen bütün arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.Gelmek isteyenler bu konu altına yazarlarsa seviniriz.Haydi buluşmak dileğiyle.İyi günler. ;)
.eem.

Fixxer

Walla süper olucak kardeşim tüm değerli hocalarımızı bekliyoruz. Geçen seferki (bayrak kafe) çok uygundu bence

1.protection
2.fixxer

Gelmek isteyenler 1 artırsın arkadaşlar  ;)
...............................

vsalma

merhaba çok iyi olacak ama keşke farklı bir gün olsaydı özgür yazılım şenliği var ya bu hafta...

dijitaltemas

arkdaşlar çok iyi olacak bende gelmeyi düşünüyorum... :D

e3

Gelecekler :.

1- Protection
2- Fixxer
3- Dijitaltemas
4-  :roll:  :D

Edit :. Vsalma, senin de aramızda olmanı isteriz, maalesef bizimde vizeler ve projeleri çakıştığı için gelecek haftaya kaydırdık.Cumartesi çalışanları da düşündüğümüz için Pazar olsun dedik.İnşallah sende gelirsin.İyi günler. ;)
.eem.

Fixxer

1.protection
2.fixxer
3. digitaltemas
4.fixxer :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
5. :?:

Göktuğ

Fotograf cekinde hepsini toparlayalım.

Ziya

12 Mart, pardon 12 Mayıs (Cumartesi) ve ertesi günü müsait değilim. Sizler katılın, yoksa herkese uygun bir zaman bulmak çok zor.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

e3

Ziya hocam tarihi yanlış yazmışız :D 13 Mayıs Pazar olacaktı.Ancak biz herkese uygun bir zamanda buluşma planlamak istiyoruz biraz da. :) Bu nedenle o tarihte olmazsa bir hafta daha erteleyebiliriz.Siz değerli hocalarımızı da aramızda görmek bizleri sevindirecektir.Hafta içi çoğu kişinin çalıştığı düşünülerek tekrar hafta sonu tarihi kararlaştırılabilir:

Bu takvime bakılarak haftasonu birgün belirlenebilir.Müsait olduğunuz günleri yazarsanız daha iyi olur gibime geliyor hocam.Görüşmek üzere. ;)
.eem.

Ziya

Haziran 15-Haziran 30 arası müsaitim. umartesi günleri pazar-market alışverişleri olacağından pazar günleri tercihimdir.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

Fixxer

Alıntı yapılan: "Ziya"Haziran 15-Haziran 30 arası müsaitim. umartesi günleri pazar-market alışverişleri olacağından pazar günleri tercihimdir.

Protection kardeşim sana katılıyorum tabiki değerli hocalarımızı aramızda görmek isteriz ama 15 haziran 30 haziran arasıda abartılı olur :lol:
altı üstü buluşma yani pazar günü çalışmayanlar içinde bir saat az uyku yada sabah kavaltısında gazete okumassınız olur biter zaman  yaratılmak istenirse hertürlü yaratılır. ;)  Önemli olan gelmek istemek

1.protection
2.fixxer
3. digitaltemas
4.  :?:

Ziya

Fixer hocam dediğin gibi olmuyor malesef. Kızım iki farklı okulun burs sınavına girecek ve tam da dediğiniz tarihlerde. Yani istesem de zaman bulamam. Başka haftalar için de maalesef mümkün değil, zaman bulsam tez çalışmama ayıracağım. Haziran 15'te tez ilerleme raporumu vereceğimden zaman altın kıymetinde benim için.

Fixxer

Evet hocam sizde haklısınız iş okul aile olunca biraz değişio işler biz henüz bekar oldumuz için 2 saat uyku yeter diyip atlıyoruz herşeye  :lol:  :lol:  :lol:

birkan

4 numaraya beni yazın arkadaşlar, 13 mayıs pazar günü bana uygun. Bayrak kafede bana uyar.

Fixxer

1.protection
2.fixxer
3. digitaltemas
4.birkan  
5. ?