200w-2x150w-100w amfi+hop koruma+subfiltre+vumetre+SMPS

Başlatan goix20, 07 Haziran 2007, 15:14:56

goix20

Arkadaslar devreyi oto amfisi olarak tasarladim..Devre iki plaketten olusuyo
icinde istediginiz her devre mevcut..Amfiyi 4 kanalli yaptim..Her cikis farkli digerinden
farkli bunu yapmamin sebebi woofer baglanacak yere 200w cikis verdim..Oval hoparlorler
icin 2 tane 150w cikis verdim..ve son olarak kapidaki hoparlorler icin
100w ayri cikis yaptim...butun amfiler STK dır..STK yi secmemin nedeni distoristonun dusuk olmasi ve yuksek gucler
verebilmesi..bu TDA da malesef yok..ayrica woofer baglanacak kanala sub-wofer filtre devreside
bagladim..ayrica cikislarin her biri hoparlor koruma devresinden geciyor..
Bide akustik bi goruntu olsun diye vumetre devresi ekledim..Devrenin ebatlari 50x20cm olacak.
Devrenin su an sadece baskı devresini basabildim..En kisa surede
malzemeleri alip tamamlicam..Devrenin son kontrellerini yaptim hic bi sorun yok isteyenler
basabilir..

Devrenin altta acik ve baski devresi mevcutturr..Herkese kolay gelsin simdiden!!!

INDIR

conavar

başka bir yere upload yapmanız mumkun mudur ?
verdiğiniz linkten çekemedim :)
İncelemek istiyorum yaptığınız çalışmayı
Ayrıca SMPS de yapmış olmanız gerekiyor yanıLmıyorum değiL mi ?
Selametle
.::BiLgi Paylaştıkça Çoğalır::.[/url]

goix20

SMPS devresi utunde var ztn beyler..
Bu arada linkide degistirdim..

INDIR

djelevo

goix20

Trafo pc power supleylerin icinden cıkan EI-33 trafosu onların icinden sokup kullana bilirsiniz...

djelevo

Alıntı yapılan: "goix20"Trafo pc power supleylerin icinden cıkan EI-33 trafosu onların icinden sokup kullana bilirsiniz...

Tmm sağolasın, sen yaptım diyordun resimleri koyarmısın bakalım yapılabilcek bir cinstenmiymiş

goix20

Devreye indirip yapılıp yapılamıcagına bakabilirsin ordan..Ben sadece daha plaketi basabildim..Malzemeleri istbuldakı arkadasa siparis ettim o alıp gondercek..Malzemeler geldikten sonra tamamlayıp koyim resimlerini ok...