HI-TECH PIC C Compiler v8.00 arıyorum

Başlatan levent, 30 Ekim 2002, 10:02:38

levent

bende yeni üyeyim. Verdiğiniz linkten HI-TECH PIC C Compiler full yükledim windows altında calışan versiyonu (v8.00) crack dosyası var ama kendisi yok   HI-TECH PIC C Compiler v8.00 nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

passwordc

Dostlar elimde Siemens Simatic Manager' ın cracki var. Boarda koyalım derim hatta PLC-Sim programınıda koyalım... Tabii tek problem bu programı çalıştırabilmeniz için elinizde Simatic Manager programının olması gerekmesi....

passwordc

Byka bizlerele paylaştığın programlar için teşekkürler. Valla çok hora geçiyor.. : )
Yanlız Propic2 ile ilgili bir problem var. Win 95 /98 / ME işletim sistemleri ile program çok performanslı çalışıyor. Ama Win2000 de (port erişimlerinden) program çalışmıyor. Win2000 SP2 yi yükledim ama bir fayda olmadı... Icprog kullanmayı denedim. O programda oldukça ağır çalışıyor. Bu konu hakkında bir bildiğiniz varsa ve bana yardımcı olursanız sevinirim...
   Herkese kolay gelsin diyelim....

byka

dostum bu konuda bende muzdarip durumdyım aynı problem bande de var ve daha bir cozum bulamadım aslına bakarsan 2000 ' e uygun değildedim 98 de kullanıyorum (bilgiayarımda hem 98 hem 2000 var)
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

passwordc

Ben microsoft'u aradım (teknik destek için). Ama 35$ verip üyelik istiyorlar.. Bi arkadaşımdan duyduğuma göre Win2000 içerisinde program uyumluluk seçeneği varmış. SP2 ile bu geliyor falan demişti. Ama aldığım bilgi fos çıktı... Bende aramaya devam ediyorum. Bakalım sonumuz ne olacak...

byka

dostum sp3 cıktı 2000 icin bir dene
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

diot

PROBLEM  WINDOWS NT (2000) NİN PORTLARA DİREK ERİSİMİ ENGELLEMESİ..
BUNUN İÇİN . PROPİC2 NİN   (NT) ALTINDA DİRECT I/O ERİSİM DRIVERI YÜKLENMELİ.... :)

passwordc

Hocam ne yapılacağını veya driver bulabileceğimiz adresi biliyorsan söyliyebilir misin???