ARKADAŞLAR BURAYA DİKKAT EDİN

Başlatan ersin, 17 Ağustos 2003, 17:58:59

ersin

BEYLER BAKIN BENİM BİR PROJEM VAR AYNEN SİEMENS LOGOSUNA BENZİYOR  FAKAT MALİ DESTEK YÜZÜNDEN PEK FAZLA GELİŞTİREMEDİM BUNU GELİŞTİRME KONUSUNDA BAZI ŞEYLER HAKKINDA BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR ARIYORUM

hamit

selam dostum ne gibi yardımlar bekliyorsun açıklarsan   elimizden geldiği kadar yardımcı olamaya çalışırız selamlar.....

baba

ben de ilgimi çekerse proje ortağı ya da fikir/tasarım katılımcısı/yardımcısı olabilirim.
ÖĞRENDİKÇE    CAHİLLİĞİM       ARTIYOR.

daswi

dostum derdini söyle derman bulmaya calışalım  ;)

processs

sizin bahsettiğiniz malum univ hocası ünlü üstad Albert Anstain    kendinize iiii bakın

muratxxx

kardes ben sana yardımcı olabilirim bende senin gibi bir proje geliştiriyorum yanliz biraz s7 400 gibi birsey üzerinde calisiyorum seniniki gibi bir ekranda mevcut logolarda varya obakımdan.ben mevcut otomasyon sisitemlerine ucuz alternatifler geliştirmeye calısıyorum.senin projen su an ne durumda ben denemelerim basarılı gecti.elemde calisir durumda kartlarım var lcd ekranlı.benim fonksiyonlarımda biraz karısık.

otomasyon teknikeri
serkan acar :oops:
(Rigol DS 1102E)-(UNI-T UT804)-(Unisource c3100)-(Unisource 8110)-(Unisource P-3625T)-(TT T-ECHNI-C VC2002)-(LAP32128U-A)