LPC2138+ENC28J60+uIP Webserver

Başlatan mp3dragon, 20 Ağustos 2007, 11:13:07

mp3dragon

LPC2138 ve ENC28J60 kullanarak çalıştırdığım uIP webserver kodları aşağıda.

SPI0, Ethenet reset = P0.21 ve CS=P0.22 ye bağlı.

http://rapidshare.com/files/50381907/UIP_LPC.rar.html

edit: link ve program yenilendi GCC arm olan çalışmakta. RV-ARM henüz çalışmadı.
İyilik Yap, Denize At, Balık Bilmezse, Halik Bilir.

mp3dragon

Web sayfasının görünümü aşağıda;

projenize .html uzantılı dosyanızı direk ekleyebiliyorsunuz. Keil Webconverter.exe programı yardımı ile header dosyası haline çeviriyor. Büyük kolaylık.

mp3dragon

onder2405

MP3DRAGON BİR İKİ SORUM OLACAKTI MSNMİ VERSEN EKLERMİSİN ACABA... (*******) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER... Genel forumdan özel bilgilerinizi vermeyiniz. Ayrıca paylaşım gereği sorularınızı buradan sorup cevabını buradan alırsanız daha çok kişi faydalanır.

Analyzer

mezire

http://rapidshare.com/  adresindeki dosyaları indiremiyorum.
6 tane kod soruyor ama 4 tanesinin girilmesine izin veriyor.
Anlayamadım doğrusu.
Yardımcı olursanız mp3dragonun verdiği linkteki dosyayı indirmek istiyorum.

Teşekkürler...

aslan_korhan

Üzerinde kedi resmi olan harfleri gireceksin...
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

ArGeMaNiA

s.a

Dosyaları tekrar yüklememiz mümkün mü?
Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.

tyilgin

tnen

Elinde olan varsa tekrar upload edebilri mi (Mümkünse hotfile'a)

death_free

Üstadlar bişeyi merak ediyorum..
Ethernetle Webserver uygulaması yapmaktan ziyade hiç pcle haberleştirip led yakma söndürme timer uygulamaları yapan varmı aranızda.yada konuyla ilgili bilgisi olan..ben seriporttan değilde ethernetlede haberleşmek istiyorum.mümkünmüdür..
<<<<<Aslana sormuşlar ensen niye kalın ? Aslan : "Kendi işimi kendim görürüm " demiş>>>>  World Of Warcraft Cataclysm  /// REalm : Frostmane  Nightwalkér

tyilgin

Alıntı yapılan: death_free - 29 Ocak 2011, 00:46:51
Üstadlar bişeyi merak ediyorum..
Ethernetle Webserver uygulaması yapmaktan ziyade hiç pcle haberleştirip led yakma söndürme timer uygulamaları yapan varmı aranızda.yada konuyla ilgili bilgisi olan..ben seriporttan değilde ethernetlede haberleşmek istiyorum.mümkünmüdür..

Tabiiki mümkün. Zaten bizde aynı şey için uğraşıyoruz.  ;D

Örneğin web üzerinden bir butonu tıklayarak bir kapıyı terslemek....

death_free

<<<<<Aslana sormuşlar ensen niye kalın ? Aslan : "Kendi işimi kendim görürüm " demiş>>>>  World Of Warcraft Cataclysm  /// REalm : Frostmane  Nightwalkér

tyilgin

Var, Hemde çok var ama bilmeyene bayağı karışık bir konu. Öyle şunu yaz bunu ekle demekle olmuyor.

Bu yüzden kimse yardıma yanaşmıyor. Örnek olarak mikroC ile başlamanızı tavsiye ederim. Kendi kütüphaneleri ile bu iş hayli kolay..