Mekanik tasarimcilarinin forumu

Başlatan bunalmis, 17 Eylül 2007, 23:17:59

z

Mekanik tasarimcilarinin bulustugu bir forum sitesi ariyorum. Turkce olursa daha iyi olur.

CAD-CAM-Makine-CNC vs adlar altindaki forumlarda aradiklarim tartisilmiyor.

Saf kan mekanik tasarimi konularinda forum biliyorsaniz yazarsaniz sevinirim.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

yalnayak

aslinda burada makanik,elektro-mekanik gibi bir bolum acarsak forumda ki mekanik le ugrasan arkadaslarin katilimiyla hizla buyuyen bir bolum olacagi kanisindayim..
Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne..! MEHMED AKİF ERSOY  Kardan Adaminla,GUNES'e calim mi satiyorsun?

Fixxer

Hocam bana kalırsada mekanikle ilgili bir bölüm açalım derim zaten sitemizin bunada ihtiyacı var sanırım nedersiniz :?:
...............................

DumrulBey

Alıntı yapılan: "Fixxer"Hocam bana kalırsada mekanikle ilgili bir bölüm açalım derim zaten sitemizin bunada ihtiyacı var sanırım nedersiniz :?:
Bülent ağabeyin derdi başka bence; yardımcı olabileceğimiz bir şey var mı? Anladığım kadarıyla tecrübeli bir grup arıyorsun...

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

mech

evet arkadaşlar, ben kendimden örnek vereyim elektroniğin yanında mekaniğe ne kadar ihtiyacımız var kapasitemiz nedir bilmiyorum ve bilmek istiyorum...
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Şarttır

Klein

http://www.yenimuhendis.com/  linkini verdim ama pişmanım. Biraz önce kısaca forumuna göz gezdirdim. Ve üyelerinin kesinlikle mühendis olamayacağına , bunalmış hocamın ve hiçbir picproje üyesinin beklentilerine cevap veremeyeceğine karar verdim. Sadece cad-cam programları için güzel linkler var. sadece bu işe yarar.