Ucuz LPC2148 kit

Başlatan leblebitozu, 22 Eylül 2007, 21:22:37

Analyzer

Üşeniyorum, öyleyse yarın!

ground

Bu futurlec den alışveriş yapan oldumu? Ek maliyeti ne kadar?

Sitede 70$ gözüküyor. Elimize ulaşıncaya kadar kaç para ödeyecez?  ;)
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

Cetinal

Alıntı yapılan: "ground"Bu futurlec den alışveriş yapan oldumu? Ek maliyeti ne kadar?

Sitede 70$ gözüküyor. Elimize ulaşıncaya kadar kaç para ödeyecez?  ;)

birde gümrüğe takılırmı ??????????*

:D:D:D:D:D

hademe

Almadan önce ürün varmı diye mail atın benden söylemesi stokta var görünüpte bir çok ürün ellerinde bulunmuyor. Siparişi veriyorsunuz para çekiliyor bekliyor bekliyor hala ürün kargolanmıyor soruyorsunuz hayırdır adam elimizde yok başka bişi verelim diyor. Son alışverişimden sonra futurlec e daha temkinli yaklaşıyorum hoş son aldığım şeyler 20 gün önce kargolandı deniyor ama hala ne gelen var ne giden.
Her türlü temizlik işleri yapılır.

Ziya

İlave posta masrafı bunun fiyatı için 12 dolarmış. http://www.futurlec.com/Delivery.shtml
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

Cetinal

bu futurlec teki bi bakıma ii usb den programlanabilior
ama olimex teki mi iyi yoksa bu mu iyi tam karar veremedim

leblebitozu

Ben futurlec'ten 3-4 kez mal aldım bi problem çıkmadı, 10 gün gibi de elime ulaştı

otm

70 usd gümrüğe tabi değil.elinize ulaşır.

hademe

Alıntı yapılan: "leblebitozu"Ben futurlec'ten 3-4 kez mal aldım bi problem çıkmadı, 10 gün gibi de elime ulaştı

bende epey aldım ama son sipariş gelmedi ne yazıkki.
Her türlü temizlik işleri yapılır.

Cetinal

demekki sakat

ama stok durumu bitmiş de olabilir

tae

ercan_t

Merhaba ben ARM2138 kiti Microchip türkiye disbiritörü olan  Beti den almayı düşünüyorum fakat fiyatları çok pahalıdır. Türkiyede başka bir disbiritörden bu MDK " ARM2138 (ARM7 herhangi LPC2000 sersi) Development kit " bulabilirmiyim?

Not Betide 189$+KDV "LCD,GLCD hariç"
Easy ARM
http://www.beti.com.tr/index.php?firickey=urun_oku&urun_id=74&kategori_id=46

acetiner

arkadaslar buradaki linklerden herhangi bir urun alan var mı acaba, yorumlarını okumak isterim....

ercan_t

Ben Globsis'den ARM developmen kiti aldım 55$+kdv parayı yatırdıktan 2 gün sonra elime ulaştı.
teşşekürler...