Entegre kullanmadan amfi nasıl yapılır? (Yapılır mı?)

Başlatan dogukaN_Karabay, 04 Eylül 2003, 16:40:03

munzur

Dostum anladığım kadarıyla bu işe yeni heveslisin. Hevesin kırılmaması için sen entegreli anfi şemalarını ara bunda pasif elaman sayısı da azdır fazla yğraşmazsın. Dahada başarılı olursun.
Hadi kolay gelsin
İki yumurtayı birbirine vurun sadece biri kırılır. [email]smunzur@gmail.com[/email]

kanki_20

bence 2n 3055 le yap daha iyi

coskun

beyler en son 1000w bi mosfet anfi caliştırmiştım dediginiz gibi transıstorlu ve mosfetlı bır anfıyı yapmak ve hatta çalıştırmak çok zor bence yapılmış denenmış anfiler seçin ve büyük ihtimal entegreli olsun trsansıstörlü anfileri çalıştırmak başlı basına bi deneyim ve bilgi gerektirir bunların beslemesı de öyle.

bence yeni başlayanlar ve uraşanlar hem entegre hem transistörlü devreler var entegre burda transistörleri sürer hem ses kalitesi hem de kolay olması amaçlı güzel bi çalışma yapmış olursunuz.

XX-AMPLIFIER-XX

hadi lan palavracı yanlışlıkla 1000W yazmışın heralde bence 10W yazcaktın 1000Wsana göre değil ufak at bizde yiyelim.. :lol:

Erkan Gench

Son zamanlarda el - beyin koordinasyonu pek sağlıklı olmayan üyelerin sayısında ciddi artış olduğunu görüyorum. bu arkadaşlar herkese açık bir ortamda olduklarını ve mesajlarını onlarca kişinin okuduğunu farkedemiyecek bir durumdalar anlaşılan.

mail adresinden 17 yaşında olduğunu tahmin ettiğim bu arkadaş bana gençliğin gidişatının oldukça kötü olduğu izlenimini verdi ne yazıkki.

bakalım bu mesaj üzerine kendini düzeltip adam gibi yazmaya başlayacakmı malum şahıs yoksa yeni hakaret örnekleriylemi karşılaşacağız!
Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Henry Ford ----------- Ya Rabbi Filistin'deki ve dünyanın her tarafındaki Müslüman kardeşlerime yardım et.

aster

bu saygıdeğer vatandaşı kapıdan kovuyoruz bacadan giriyor
bu tür yazılar son günlerde arttı
artsın bakalım kimin bu foruma garezi varsa...