ADSAdClient.dll hatasi

Başlatan teknikelektronikci, 02 Ekim 2007, 21:37:42

teknikelektronikci

merhaba arkadaslar üstadlar bi arkadasin bilgisyarina ne kadar format atsakda olmadi sorunu halledemdik sorun su :

msn messenger acikken  ADSAdClient.dll  hatasini verior ve mailleri bakmak isteyince mail sayfalari acilmior şifreyi girdikten sonra hotmaile oturumu acior ama mailelrin oldugu sayfayi acmior ayrica forum sayfalarida güvenlik karakterleri gözükmüyor dedigim gibi sürekli ADSAdClient.dll
hatasini verior acaba bunlarin sebebi bu dll kaynagi ollabilirmi ? ne gibi bir cözüm yolu izlemeliyiz simdiden tesekürler kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

tayyar

Dll dosyasını netten arastırıp bir yenisiyle değiştirmeyi deneseniz?

Birde bu tarz işler genelde bilgisayara bulaşan hastalıklardan dolayı kaynaklanabilir. Bir antivirus programı ile tarama yapsanız güzel olur.

kolay gelsin.
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

teknikelektronikci

valahi hocam netten cok aradim dosyayi bulamadim ilginiz icin tesekür ederim arkadasin bilgisyarinda kaspersky var ama halen devam edior problem neyse bakalim artik netten devam ediyorum arastirmaya kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

ilker_32

Hocam birde BİOS pilini sökün 15-20dk bekleyin. Ve farklı bir XP CD'sinden XP'yi tekrar kurun. Ve elinizde hazır program varsa messenger gibi onu PC'de çalıştırmayın internetten tekrar indirin deneyin kimbiliir belki sorun çözülür. :lol:

Ve ayrıca kaspersky tüm virüsleri bulamıyor. Mesela PC'ler temp32 hatası veriyor. Temp32'nin anlamı PC'ye virüs bulaşmış demek oluyor. Temp32 hatasını ben NOD32 antivirüs programı ile temizleyip Kaspersky'da temizleyemiyorum.

Göktuğ

Alıntı yapılan: "ilker_32"Hocam birde BİOS pilini sökün 15-20dk bekleyin.

Pili söktükten sonra beklemek neden gerekir?

OG

Kondansatör deşarjı için. Pil değişimlerinde enerjiyi bir süre daha koruyan kapasiteler bulunuyor.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.