G2500 hex nedir?

Başlatan files, 10 Ekim 2007, 19:43:09

files

G2500 hex nedir? irfz44 ' karşılık olarak kadıköydeki in-el elektronikten verdiler.  

G2500 hex  olarak webte baktım . böyle bir moset görünmüyor. üzerinde IR simgesi olmasına rağmen IR sitesinde de böyle birşey yok.

nedir bu bilen  varmı?  bakkaldan elektronik parça aldık resmen. bu intelden direnç bile almayın. dirneçleri de yanlış veriyorlar. tek tek kontrol edin. bilmediğiniz şeyi almayın.

mustafa_cmbz

hocam ben int-elden 3-4 kez  alışveriş yaptım fakat hiçte yanlış malzeme göndermediler.. ve malzemelerde gayet kalıteli tabi ersin abiyle muhattapsanız orasını bilemem...ama hüseyin abi oldukça fazla ilgilenmekte... şahsi çıkarlarınız için kımseyi kötülemeyin derim ben...kolay gelsin...

mustafa_cmbz

http://www.digchip.com/datasheets/parts/sg/parts_sg04.php

şuraya bir göz atın sanırsam aradığınız şey tristör....

files

tristörse  mahfolduk demektir. elimde başka mosfet olmadığı için bu verdikleri şeyi taktım alet çalıoşıyor gibiduruyor. tam yükte denemedim. akımı , gerilimi nedir gerçekten mosfet midir  belli değil. Ki bu da benim için büyük bir sorun. BU alet müşteriye gidecek, bir sorun olunca kafamıza atacklar, kargo parası verecez. fakat parçayı alırken 1 ytl ödemiş olalbiriz.  onlar rahat 1 YTL bu, atla deve değilki diyecekler. direncin 10 tanesine 1 YTL istiyorlardı şaşmayın.  

bu arkadaşlar çok iyi ve dürüst insanlar olabilir. iyi niyetle yardımcı olmaya çalışıyorlar. fakat gel gör ki bu durum elektronik açısından yanlış netice verebilir. al bunu tak farketmez dedikleri çok şey alakasız çıkıyor. en az 3 kere başıma geldi. kafamdan uydurmuyorum.  Şahsi çıkar larımızı düşünmemiz lazım.

KAZIMUGUR

Gibiyse , n mos demiş bir çekistanlı,otolar da...

Son mesajda vahim durumlar var.
@aster hocam nerelerdesiniz ?

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: "files"

bu arkadaşlar çok iyi ve dürüst insanlar olabilir. iyi niyetle yardımcı olmaya çalışıyorlar. fakat gel gör ki bu durum elektronik açısından yanlış netice verebilir. al bunu tak farketmez dedikleri çok şey alakasız çıkıyor. en az 3 kere başıma geldi. kafamdan uydurmuyorum.  Şahsi çıkar larımızı düşünmemiz lazım.

elbeteki şahşi çıkarlarınızı düşünmelisiniz fakat bunu sitede bu şekilde yazmanız biraz kötüleyici olmuş,bilirim bazen öyle yapar ama sizin için demiyorum ama benım ustam adamına göre muamele yapardı yanı o sizin ile ersin beyin veya hangisine gittiysenız ikinizin arasında...