vrt disk(ELEKTRONİK MALZEME SÖZLÜGÜ).rar 1

Başlatan p_rof, 13 Ekim 2007, 20:48:41

files

2005 , yazıyor. senin uzun zamandır yüklediğin şey 2005 cdsine ait imaj mıydı? Allah iyiliğini versin. kimsenin kötülüğüü istemeyiz.

Cetinal

aslında prof hocam sizin bu programı 4 parta bölmüşsünüz çok güzel

ama niy 4 ayrı başlıkta veriyosunuz ki o çok anlamsız olmuş tek bi başlık altında verseniz  hem bu karmaşalar olmaz hem sizinde moreliniz bozulmaz

Allah Razı olsun

p_rof

bilmiyorum 2006 kullanmadım ve kurmadım denemek lazımm kolay gelsinn
FEDAKARLIK OLMAZSA ZAFER'DE OLMAZ (soundimpacttechnology@windowslive.com)

files

2005i, yüklemekle ortalığı boşuna karıştırdınız.  bu zaten herkeste vardı.  keşke mesajınıza 2005 diye yazsaydınız. size de indirenlere de zahmet oldu

teknisyen

canavar gibi çalışıyor ben kullandım şimdi bende 2006 sı var onu kullnaıyorum oda güzel çalışıyor benim hoşuma gitti valla yararınıda görüyorum
herkese tavsiye ederim olmassa olmazlardan

gönderilen dosyalar iso olarak sıkıştırılmış yani imajı alınmmış cdye yazdırıp kullnabilrisiniz yada elinizde emüle varsa ordan açıp kurabilirsiniz
koly gelsin ben alcoll 120 kullanıyorum tasiye ederim

upayi

Alıntı yapılan: "upayi"633mb vrt disk oyle bir sıkıstırlmıski 72mb a kadar dusrulmus.Ben kurdum calisiyor.
Download linki
http://rapidshare.com/files/49135818/TGP-SummerPics.rar.html

Dosya adi hemen silinmesin diye degistilmistir.Bu dosyanin en buyuk artisi adsl kota dostu

Arkadaslar bunu indirip nasil calistiramadiniz anlayamadim bende canavar gibi calisiyor.
Cd sorunu veriyorsa bu sitede olan protaj_ekler diye bir dosya var onu kullanabilirsniz.
http://rapidshare.com/files/62969868/Procitaj_EKLER.rar.html Bu dosyadaki mds dosyalarini rardan cıkartin iso nun icine atin.Sonra bakin canavar gibi oluyor.Eger indiripte silmediysenin deneyin.Am asildiyseniz nafile sansınıza kusun.Ayrica buraya upload eden arakadasa onerim rar yerine uharc denesin
Uharc download http://www.upayinetwork.com/uharc.exe

Ayrica arada sirada vrt disk kendilignden hata veriyor veya bunlara ragmen tekrar cd isterse sanal surucuye gelin.Ve vrt disk kurulumuna tiklayin

upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

files

protajı vs sen söylemeden nereden bilecektik?ilacı neyse onu da yanında bildirmen  lazımdı. yakışıtramadım.  eğer bumesajı da yazmasaydın hakkında iyi şeyler düşünülmeyecek, dalga geçen 10-15 yaşlarında biri olduğunu düşünmeye devam edecektim. VRT yi gördüm indirdim. forumda VrT geçen tüm mesajları okumadım. sen okudunmu? protaj ..ekler kekler nedir senden duydum. bida olmasın.

neyse iyilik yapmışsın. sağol teşekkür ederim.

files

http://rapidshare.com/files/62969868/Procitaj_EKLER.rar.html

içinde
Eca vrt disk 2006 - (Key = QBFEWIP646760).mds

var fakat bahsedilen
"Eca vrt disk 2006 - (Key = QBFEWIP646760).mdf"    853.273.800byte

dosya yok.

Eca vrt disk 2006 - (Key = QBFEWIP646760).mds
dosyasını
iso dosyaya nası katacaz? iso busterle katıp yeni imajmı elde edecez?

bida olmasın

cenkishan

slm USTADLAR ne olmuş vrt diskte yahu bir 2005 bir 2006 denmis calısmayan dosyalar off off gercekten calısan vrt disk programı varsa herkesin isine yarar.SON DURUM nedir arkadaslar neyi indirip neyi indirmeyelim.
Bir bit olsam dolaşsam C de byte byte

files

Ne olacak. millet dalga geçer gibi mesaj yazmış. Bu durumda ot, çöp doldurup 3 GB has VRT DVDsi yayınlayabilirler. yakışır.

neden çalıştıramadınız demiş. daha fazla birşeyyazmayım klavyeden fena bir kelime çıkacak

cenkishan

diyolog kopuklugu olmuş dostum burda herkes iyi bir seyler yapıp paylasım yapmak istiyor.suan emuleden 2006 si iniyor 3 gun sonra tamamlanır bende uharc ile sıkıstırıp upload ederim.
SAYGILAR
Bir bit olsam dolaşsam C de byte byte

files

belkide  arkadaş başka bi rforumda yazdığı mesajın devamı gibi burada mesaj yazmıştır.

sahinler64

ustalar ben kısaca tarif etmeye çalışayım dilimin döndüğü kadar.faydalı olabilirsem ne ala...
öncelikle bunu indir ve winrardan kurtarın.winrar ile açamaz iseniz bunuda indirip kurunuz.ben winrardan kurtardığınızı varsayıyorum...
masa üstümüzde TGP-SummerPics klasörü adında ve içinde 3 adet dosya (daemon403-x86,ECA VRT DISK 2006"iso dosyasıdır",Serial) oluştu
şimdi yapılacakları anlatmaya geldi sıra.
masa üzerine çıkarttığınız TGP-SummerPics klasörü içinde bulunan daemon programını kurunuz ve bilgisayarınızda sanal bir disk oluşturunuz.sanal diski oluşturduğunuzu kabul ediyorum ve devam ediyorum.bilgisayarınızın saat simgesinin yanında yıldırım şeklini almış bir simge oluşacak ve bu simgenin üzerine gelip sağ tıklıyoruz ve sırasıyla "Viritual CD/DVD-Rom--> Device:(H)-->image"ye tıklayıp masa üstünüzde bulunan TGP-SummerPics klasörü içerisindeki ECA VRT DISK 2006 iso dosyasını gösterip tamam deyin.daha sonra bilgisayarım'a girin ve oluşan sanal diskinizin içine girin ve setup.exe ye tıklayın.kurulum sırasında serial soracaktır "QBFEWIP*646760" giriniz ve kurulumun bitmesini bekleyiniz.bilgisayarınız açılıp kapanacaktır ve sonrasını kendiniz halledersiniz heralde zaten geriye sadece programı kurcalayıp kullanmak kalıyor. ;)
bu şekilde yapıp kuramayan arkadaşlarım olur ise tekrar yazarım.veya adım adım yol göstere bilirim isterseniz bilgisayarımı formatlayıp sizler için tekrar beraber kurabiliriz.
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ama olamadıysamda çok özür dilerim.elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım...
not:eğer bir yanlışım oldu ise özür dilerim ben yukarıda verdiğim adresden indirip yukarıda tarif ettiğim şekilde çalıştırdım ve kullanıyorum.
SAYGILARIMLA...

Analyzer

Selam,

@files :

Arkadaş kötü bir şey yapmamış diyalog eksikliğiniz olmuş arada. Rencide edici ve azarlayıcı tavır takınmanın anlamı yok. Lütfen daha sakin olalım. Foruma vakit ayıran, yardımcı olmaya çalışan arkadaşları kırmayalım.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

aster

Bu programı daha önce kurmuş 5 dk dan sonra silmiş 6 cı dk da cd yi çöpe atmıştım,
program hala öyle ise (2006 yı kurmuştum) neden bu kadar yazılıp çiziliyor anlamıyorum.

Biri izah edebilir mi?