vrt disk(ELEKTRONİK MALZEME SÖZLÜGÜ).rar 1

Başlatan p_rof, 13 Ekim 2007, 20:48:41

p_rof

slm uzun zamandır aranızda değilim geri dönmek güsell.elekronikde bir malzemenin karşılıgı bulmak için bazen karşılık kitabı kullanırız bu program karşılık kitabı karıştırmayı ortadan kaldırıyor hemde turkçe kullanımı sayesinde cok basitce malzemenin cinsi özellikleri bacak baglantısını görebiliyorsunuz.faydalı olacagına inanıyorum.bu arada hoparlör kabin yapımı tekniklerini yakın bir zamnda bu forumda sizlerle paylaşacagım saygılarımla.4 adet part dosyası var 1.nin adresi:
http://rapidshare.com/files/62310228/VRT_D__304_SK.part01.rar
FEDAKARLIK OLMAZSA ZAFER'DE OLMAZ (soundimpacttechnology@windowslive.com)

upayi

633mb vrt disk oyle bir sıkıstırlmıski 72mb a kadar dusrulmus.Ben kurdum calisiyor.
Download linki
http://rapidshare.com/files/49135818/TGP-SummerPics.rar.html

Dosya adi hemen silinmesin diye degistilmistir.Bu dosyanin en buyuk artisi adsl kota dostu
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

Cetinal

upayı bu senin verdiğin programın tam hali dimi part filan değil yani
ii sıkıştırmışlar bu arada

yukarıda prof un verdiği part1 sadece 57 mb

upayi

Evet tam hali hatta kurdum rardan cikartinca 680 mb lik dosya cikiyor.İndirdene istersen bende ikk indirdigimde sasirmistim.Aam adamlar yapiyorlar.Pardon seriali vermeyi unutmusum

User name: upayi
Serial: QBFEWIP*646760
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

files

çalışmıyor. orijinal cd değil diyor. deamon  toll full emulasyon ayarla yine olmuyor. emulasyonu kaldır, indir hiç biri olmuyor. normal cdye çöekin gene olmuyor.  
Pardon seriali vermeyi unutmusum  demişsin. neyi unutmuşsun ?. senin verdiğin linkin içinde var işte. aynı serial.  

ciddiye alıp indirdik.  hata ettik.

Cetinal

bu çalışmayan hangisi ya upayi nin ki mi çalışmıo ben dün indirmeye vaktim olmadı tam şimdi indiriyodum

p_rof

program calışıyor ben 2005 den beri kullanıyorum  @upayi hocamın verdigini denemedim bilemicem eca vrt disk sorunsuz calışıyoo @files

files

upayi'ninki çalışmıyor. diğeriyle de uğraşmayın. Prof arkadaş galiba çalıştığı yerden lisanslı CD almış onu yüklüyor. farkında olmayabilir bende çalışıyor derse şaşmamak lazım.

files

demiş zaten. mesajları aynı anda yazmışısz

p_rof

programı tam olarak dedigim gibi kurarsanız calışıcak sorun yok başka makinelerede kurdum sorun yok :roll:

Cetinal

files

prof efendi
Alıntı Yapdediğim gibi
diyorsun ne demişsin ki?.  dediğin şeyi bize de söyler misin? içinden mi dedin.

p_rof

sıfır makineye veya başka bir makineye,laptoba önemli değil 4 adet rar dosyasını indirip klasörleri dışarı cıkarttıkdan sonra part 4deki kurulumu yapın sorun olmayacak crak dosyası lisanslı yapıyo @upayı hocamınki ile karıştırmayın lütfen dahada sorun yaşarsanız adresleri verin tam bir cd ile yollayayım olurmu?
:roll:

files

CDyi kırmadan çöpe attım. sen sade krak kısmını gönder. çöpten alıp tekrar denerim.

senin gönderdiğini inanmadığım için indirmeyeceğim. sade krak kısmını gönderirsen denerim.

p_rof