Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

.cof uzantısı

Başlatan KONYALI, 16 Ekim 2007, 17:36:48

KONYALI

saygıdeğer forum üyeleri bu uzantıyı veren derleyici veya editör programın adı nedir bir türlü acamadım bi yardımcı olum

M_B

cof uzantılı dosyayı CCS C derleme yaparken veriyor ve o dosya ile Proteusta sımulasyon yapabılıyorsun. Direkt calıstır butona degılde once pause ye basıp adım adım calıstırdıgında programın ıcerıgını ve calısmasını gorebılıyorsun. Benim bildiğim bu kolay gelsin.
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

KONYALI

sağol kardeş  yani adam direk c kodunu vermek yerine onun yerine geçen bişey veriyo ama onu açıp değişiklik yapamıoz doğrumu

arslan74

Alıntı yapılan: "M_B"cof uzantılı dosyayı CCS C derleme yaparken veriyor ve o dosya ile Proteusta sımulasyon yapabılıyorsun. Direkt calıstır butona degılde once pause ye basıp adım adım calıstırdıgında programın ıcerıgını ve calısmasını gorebılıyorsun. Benim bildiğim bu kolay gelsin.

Ben CCS derleyici kullanmiyorum. Hi-Tech C derleyicisini kullaniyorum. Hi-tech C derleyici derlendikten sonra *.cof uzantılı kod üretiyor. Bunu Proteusta işlemcini koduna eklediğimde direkt C kod altında Simulasyon yapabiliyorsun.

Selamlar