Proje Öneriniz?

Başlatan ersiNN, 17 Ekim 2007, 00:38:27

ersiNN

Arkadaşlar ben ege üniversitesi elektrik bölümü öğrencisiyim. Hocamız proje dersinde bir proje bulup hakkında bilgiler getirin dedi. bende elektronik bi devre araştırıyorum. bana yardıcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

burakayaz

forumda bir çok var hiç bulamadın goooglede arattt :roll:

ersiNN

mesela ne olabilir bi fikir verebilirmisin...

burakayaz

msela bir motor kontrol devresii
15 calışıyor 10 duruyor 15 sn çalışıyor 10 sn duruyor taki stop butonuna basana kadar

pic ile yaptığım devre
istersen yollayabilirim

ersiNN

sevinirim bi bakarsam ii olur sağol

burakayaz

mail adresimi eklersen yollayabilirim
burakayaz100@hotmail.com

teknikelektronikci

arkadaslar burasi paylasim platformu lütfenmail ile bilgi alisverisi yapmayiniz yapacaksienizde bu tür mesajlasmalari pm den yapin.ersin arkadasim ege üniversitesi elektrik derken myo mu? yoksa mühendislikmi ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

ersiNN

burakayaz

sadece yardım amcacıyla böyle bişi yaptım

stlg

Sevgili kardesim

Gecen sene bir arkadasa otomatik cop kovası yapmıstık ,fotoselli bir devre idi ,plastik bir cop kovasına bir motor takmıstık ,elinizi yaklastırınca cop kovasının kapagı dairesel olarak acılıyordu, el cekilince sistem geri donuyor ve kapak kapanıyordu, pozisyonlar icin kapaga mıknatıslar yerlestirmis ve bunları hall sensorleri ile okumustuk bu devreyi yapabilirsin kolay gelsin
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

ilker_32

Bence seviyenize göre kendiniz projenizi seçiniz. Araştırma için forum ve interneti tavsiye ediniz. Birçok bilgi bulacaksınız.