Universal Math Solver v7.0.0.5.FULL acıklayıcı

Başlatan elektronik, 05 Kasım 2007, 00:44:28

elektronik

ilker_32

Alıntı yapılan: "ahmet_ahmet"Matematik

Matematik, Daha açık bilgi verebilirmisiniz. Rapiddeki ne işe yarıyor. Çünkü kotalı kullanıcıyım. İndirdiklerim işime yaramalı. :lol:

elektronik

XX_CİHAN_XX

Alıntı yapılan: "ahmet_ahmet"Burdan indirebilirsin

http://www.dosya.cc/Universal_1_.Math.Solver.v7.0.0.5.FULL.zip.html

@ahmet_ahmet sanırım yanlış anladın. @ilker_32 ye katılıyorum herhangi bir bilgi vermemişsin.Kotalı kullanıcılar var ne olduğunu öğrenmek için indirip sonrada benim gibi hayal kırıklığına uğramak istemiyorlar...
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

Göktuğ

Universal Math Solver v7.0.0.5.FULL  acıklayıcı...

elektronik

evet yanlış anlamışım.

programı çok incelemedim ama matematik ile ilgili bir program belki birilerinin işine yarar diye paylaşmak istedim bulduğum sitenin adresini yazmak istememiştim reklam olmasın diye bir forum sitesinden almıştım ordaki açıklamayı yazıyorum.

Matematik problemleri çözmekle kalmayan, çözüme nasıl ulaşıldığını sesli ve görüntülü olarak adım adım anlatan muhteşem bir program. En basit denklemlerden, en karmaşık matematiksel işlemlere kadar her türlü problemi rahatlıkla çözebiliyor. Matematiğe ilgisi olan ya da zorlanan arkadaşların çok işine yarayacaktır?

gsever

Bu daha basit tarz bir program olarak duyuyor.

Ben Mathematica derim daha ciddi düşünenler için.