forumda elektronik malzemeci yokmu ?

Başlatan ilker_32, 16 Kasım 2007, 02:06:12

ilker_32

Arkadaşlar, Forumda hiç malzemeci yokmu. İstanbul dışında olduğum için kaliteli ve ucuz malzeme bulamıyorum. İstanbul ve civarında elektronik malzeme satan yokmu ? Bir miktar malzeme alacağım. Forumumuzda malzemeci varsa iletime geçmek istiyorum.  :roll:

pcb

Herhangi bir malzeme lazım olduğunda ist den kargo ile gönderen, bir firma var, ayrıca kendilerinde bulunmasa bile diğer arkadaşlarından temin ediyorlar.

Sizinle ilgilenmeleri için adetli çalışmanıza gerek yok, 3-5 adet bile sipariş edebiliriniz. Oğuz bey size yardımcı olur.

,  emsaselektronik@hotmail.comEmsaş

ayhani

Merhaba Çemen Ardagül var İstanbulda ben henüz alış verişe başlamadım ama bir elektronikçi arkadaşım önerdi fiyatları gayet hesaplıymış. www.cemenardagul.com
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

ilker_32

Alıntı yapılan: "pcb"Herhangi bir malzeme lazım olduğunda ist den kargo ile gönderen, bir firma var, ayrıca kendilerinde bulunmasa bile diğer arkadaşlarından temin ediyorlar.

Sizinle ilgilenmeleri için adetli çalışmanıza gerek yok, 3-5 adet bile sipariş edebiliriniz. Oğuz bey size yardımcı olur.

,  emsaselektronik@hotmail.comEmsaş
Alıntı yapılan: "ayhani"Merhaba Çemen Ardagül var İstanbulda ben henüz alış verişe başlamadım ama bir elektronikçi arkadaşım önerdi fiyatları gayet hesaplıymış. www.cemenardagul.com
Çok sağolun kısa zamanda iletime geçeceğim.

tae

Genelde Karaköydeki malzemeçiler bu işi yapıyor, ama asıl soru kaliteli mazlemenin tanımı .
Maalesef Karakoy piyasası çoğunlukla geçen yüzyılda tasarlanmış elemanlarla donatılmış . Ara sıra bir şeyler bulunuyor oda şansa bağlı.
Ama çok sayda bir şeyler aşmak istiyorsansa (derim ki arrow MOQ sayılarda) sorun yok hemen bulunuyor .