Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

XP 64 bit Türkçe

Başlatan sezgin05, 04 Ocak 2008, 18:31:09

sezgin05

Arkadaşlar, 64bit tabanlı bilgisayarıma 64 bit XP kurmak istiyorum.En azından denemek istiyorum.Özellikle elektronik tasarım programlarında falan sorun olurmu.Eagle-Proteus-PBP gibi...Bu konuda deneyim sahibi olanlar varmıdır.XP 64 Türkçe varmı acaba..?

diot

Xp nin 64 bit türkcesini bulursan banada haber ver..
Eğer Kullandığın hafıza 4gb den küçükse 64 bitin bir anlamıyok. 32 bit daha hızlı çalışıyor eğer 4 gb veya daha üstü ram kullanacaksan xp pro veya vista nın 64 bit sürümünü kullanmak zorundasın. :)
Ben 64 bit Türkçe xp pro  işletim sistemi bulamadım 64bit xp pro ingilizce sürümü var.

Vistayı zaten kullanmıyorum , rezalet bir işletim sistemi.

tayyar

Vista şimdilik rezalet gibi gözüküyor. aslında profesyonel kullanıcılar icin bazı yönleri gayet güzel öğrenme modunda her ayrıntıyı tek tek soruyor daha sonra modu tamamlayınca size bir şey sormadan devam ediyor.

ancak donanım gereksinimleri görsellik istiyorsanız halen daha çok yüksek. en düşük görsellikte celeron 1.5 mobile işlemci 1.5 gb ram ve on board ekran kartlı bir laptopta problemsiz çalışıyor denedik ordan söylüyorum :)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

KAZIMUGUR

bs

Ekler

Windows XP 64 Bit aktivasyon crack
http://dosyam.net/?id=zjbosa

Serial :
GBJQ2-87BDR-7W6FP-GQD6M-3B3MB
VCFQD-V9FX9-46WVH-K3CD4-4J3JM
J9448-CQGBQ-WRDRB-JM36B-2HFFY
C9GHM-WQBMY-HW4W3-MCHD8-YW3JM
CHBTB-FV872-7QGKC-8Y67X-6V2PB
FD882-VPGYC-F43BD-TQQY3-QPQJM
T2DRP-7HJKX-TM9GK-67KJM-GV2PB

Göktuğ

Ultimate edition vistada elektronik programların sorunsuz calıstıgına dair soylentiler var. Bu konuda bilgisi olan varmıdır?

KAZIMUGUR

Ultimatede "çalışmacam" diyen hiç program görmedim.
Ebe haklarını kaldırırsanız daha bir rahat edersiniz. Sürekli soru sormaz.

sezgin05

Arkadaşlar biraz araştırma yapınca 64 bit işletim sistemine gerek yok gibi görünüyor.32 bit de ram adresleme sınırı nedeniyle 3.2Gb ramin üzerini kullanamıyoruz.Eğer bu değerin üzerinde ram kullanmak zorunda olan varsa (benim için yok) 64 bit mutlaka gerekiyor.Bunun dışında fazla bir faydası yok..