videolu anlatim

Başlatan upayi, 19 Ocak 2008, 10:02:43

upayi

sevigli arkadaslar bana pic konusun da anlatım lazm asmly de videolu anlatim soyle birkac tane temel uygulama yapcak boyle sesli aynı ogretmen gibi anlatacak olan varmı mesela youtube ye ekleyelim herkes fayadalansın (videonun altinada picproje.org un reklamını ekleyelim)
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

ilker_32

Ücretli PIC kursları aşırı dercede pahalıdır. Böyle bişey olmayabilir. Olsada bunu pahalı satarlar. Bu şekilde birşey olsa herkes için faydalı olacak ama olsaydı şimdiye kadar çıkardı sanırım. Sen yine bir kitap al çalışmaya başla işini garantiye al.

xxxyasar

a4rkadaşlar şu anda eğitim veren pıc kursu varmı?

ocomrun

Elektronikhobi.com da sorunun cevabı. Gecikme için özür dilerim. Belkide bulmuşsundur.
Ozan Çömrü

gevv

Alıntı yapılan: "upayi"sevigli arkadaslar bana pic konusun da anlatım lazm asmly de videolu anlatim soyle birkac tane temel uygulama yapcak boyle sesli aynı ogretmen gibi anlatacak olan varmı mesela youtube ye ekleyelim herkes fayadalansın (videonun altinada picproje.org un reklamını ekleyelim)
basit bir anlatım var
http://picproje.org/index.php/topic,19771
devamı gelirmi bilmem :)